„Jsem ještě mladý, abych se zakopal někde v Rakousku. Okolí mi taky říkalo, ať se zkusím porvat s osudem. Budu makat a uvidí se," říká mladý fotbalista. V létě absolvoval stáž v pražské Dukle. „Nechci už o tom mluvit, nedopadlo to dobře," poznamenal Petr Kašný.

V týmu Jaroslava Kolínka patří tento záložník ke klíčovým hráčům. „Chci se posunout výše, proto tady jsem," říká odhodlaně mladý fotbalista. Opavská rezerva v dosavadních třech kolech získala čtyři body. Prohrála s béčkem Karviné, remizovala v Kravařích a naposledy doma po výborném výkonu zdolala Slavičín.

„Zápas se Slavičínem nám sedl. Už jsme v poločase klidně mohli vést 3:0. Vycházely nám kombinace, hráli jsme bez stresu, na co jsme sáhli, to nám vyšlo, a to i přesto, že s některými hráči jsme se viděli poprvé hodinu před zápasem," vrací se k týden starému duelu Petr Kašný.

„Bylo vidět, jak nám sedí hlavní hřiště," doplnil mladý fotbalista. Nyní míří Slezané do Mikulovic. „Musíme se vyvarovat zbytečných chyb. Třeba v Kravařích jsme utkání dobře rozehráli. Jenomže pak jsem vyrobil zbytečnou chybu já a soupeř se dostal do hry. Ještě jsme v závěru urvali alespoň bod," zakončil Petr Kašný.