„Začátek zápasu byl hektický. Škoda, že jsme nevytěžili více z naší aktivity. Hru uklidnila až branka v naší síti," vracel se k utkání sedmnáctiletý brankář.

Jeho velké chvíle přišly v období, kdy šli hosté do vedení a chystali se domácí srazit do kolen dalšími góly. Strážce opavské svatyně byl ale proti. „Brankář je od toho, aby něco chytil, měl jsem i štěstí," pronesl skromně Tomáš Mosler.

Svůj nejpovedenější zákrok si v hlavě příliš nevybavoval. „Snad ten, jak na měl šel sám soupeřův hráč, snažil jsem se mu zmenšit střelecký úhel, to se mi povedlo," lovil v paměti jeden z klíčových momentů prvního poločasu.

Opava se postupem času do zápasu dostala. Ještě do přestávky se jí díky Barteskovi podařilo vyrovnat, Vrána dokonce mohl strhnout ještě v prvním poločase vedení na stranu domácích. „Vyrovnávací branka byla důležitá. Ta nás nakopla. V druhé půli jsme prokázali větší kvalitu," poznamenal brankář SFC.

Za stavu 3:1 se přece jen hosté dokázali ještě vrátit do zápasu, když se nádherně trefil z trestného kopu Huf. „Docela jsem si u té branky zanadával. Kopl to dobře, ale míč se od břevna odrazil do mých zad a následně do branky, trošku škoda, no," pokrčil rameny Tomáš Mosler.

Vzápětí trefili hosté tyč. „Nebylo to příjemné, ani jsem pořádně nevěděl, kam balon letěl. Naštěstí od tyče ven, pak už sudí pískl konec," vydechl si opavský odchovanec.

Opava vyhrála podruhé v sezoně. Přitom zápasy v Teplicích a doma se Spartou neměla špatně rozehrané. „Věděli jsme, že fotbal hrát umíme. Letos nás přehrála akorát Příbram, a to pouze v prvním poločase," podotkl brankář SFC, který si v loňské sezoně zachytal i divizi za muže. „Byla to dobrá zkušenost, hodně mi to dalo. Divize je zkušenější, není tak hektická jak Dorostenecká liga," uzavřel Tomáš Mosler.