Patnáctého listopadu totiž ve stejný čas hrají doma basketbalisté i fotbalisté a oba mají velmi kvalitní soupeře. Fotbalisté hostí Bohemku a baskeťáci Nový Jičín.

„Nechceme fanouškům komplikovat jejich rozhodnutí. Bohemku jsme požádali o přeložení začátku utkání na 16 hodin s tím, že by basketbalisté hráli v šest. Nyní čekáme na vyjádření pražské strany,“ řekl generální manažer SFC Pavel Hadamczik.

Jeď do Karviné a Bohemku máš zadarmo

Na opavské fotbalisty čekají poslední dvě utkání podzimu, ve kterých chce Slezský FC naplno bodovat a v tabulce se před zimní přestávkou posunout výše. V sobotu míří Opava k derby do Karviné a Slezský FC by stejně jako ve Fulneku chtěl mít na půdě druholigového nováčka domácí prostředí.

„V Karviné chceme bodovat, rádi bychom, aby nás tam přijelo povzbudit co nejvíce fanoušků i proto pro ně máme připravenou akci,“ řekl generální manažer Slezského FC Opava Pavel Hadamczik a vysvětlil: „Ti co se prokáží za dva týdny, kdy nás čeká doma Bohemka, lístkem z Karviné, budou mít vstup na tento zápas zdarma.“