Během dne absolvovali začínající fotbalisté trénink pod vedením trenérů mládeže, následoval oběd a pak příprava ve spolupráci s hráči áčka Janem Žídkem, Tomášem Smolou a Janem Schaffartzikem, kteří kluky provedli kabinou i regenerační linkou. Celý den byl zakončen miniturnajem.

„Za tuto akci jsem velmi rád. Dalo by se tomu taky říct den otevřených dveří. Kluci mají možnost poznat, jak vypadá stadion zevnitř, jak se trénuje a hlavně se setkají s hráči, které sledují při domácích zápasech SFC, na jednom hřišti," komentoval akci šéftrenér přípravek Jan Hruška mladší.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat všem dětem a rodičům, kteří k nám na kemp zavítali, také klukům z áčka a trenérům, zejména Davidu Chmelovi, který si organizaci kempu vzal na starost," dodal Jan Hruška, který ještě doplnil: „Kemp se chystáme zopakovat, takže zájemcům doporučuji sledovat web sfc.cz.

Chystáme i další akci, která bude určena čistě trenérům mládeže z okolních klubů. Od 7. do 9. prosince budou mít možnost přijít se podívat na tréninky všech kategorií přípravek a žáků, zkonzultovat své zkušenosti s jinými trenéry a třeba se něco zajímavého dozvědět."