Kravaře rozhodně nepřijely do Slavičína bránit. „Hráli jsme aktivně a snažili se útočit. Některé naše pokusy byly opravdu nebezpečné,“ uvedl trenér Kravař Lukáš Černín, jenž postrádal opory ze základu, Aniola s Paulusem.

„Bohužel v době, kdy to nikdo nečekal, jsme inkasovali branku,“ kroutil hlavou Černín. „Domácí kopali roh, jeden z jejich hráčů upadl a sudí pískl penaltu. Nechápu to, takových zákroků je v utkáních spousta. Kdyby se tak posuzovaly všechny, muselo by se penalt kopat dvacet,“ řekl ironicky Černín.

„V poločase jsem klukům říkal, ať necítí křivdu a snaží se hrát a dát nějaký ten gól. Na trávníku jsme totiž za domácími vůbec nezaostávali,“ podotkl hostující trenér. Dvakrát ze strany se řítil na domácího gólmana Šrom, totéž šlo konstatovat i o Woznovicovi, bohužel ani v jednom případě z toho branka nebyla.

„Nakonec jsme o gól prohráli. Já ale hráče musím pochválit. Hráli opravdu dobře, naší hře nechyběla bojovnost a nasazení,“ hodnotil kladně výkon svých oveček trenér Kravař.

Slavičín - Kravaře 1:0 (1:0)
Branka: 39. P. Švach (penalta), 250 diváků
Sestava Kravař: Hladký - Woznica, Žáček, Klösel, Knopp – Švancer, Baranek (46. Hružík), Buchvaldek, Kubík (70. Jašek), Šrom – Staněk
Tabulka Divize E po neúplném 20. kole.