První balon lovil ze své sítě už ve 27. minutě. Roh Martina Kremsera přiletěl až na zadní tyč a tam jej gólově umístil Klein. I Slavkov se mohl během úvodního dějství radovat ze vstřeleného gólu, jenže hlavní sudí pro údajný faul tuto branku neuznal.

Služovice nejprve kontrovaly průnikem Wojcického, ale tomu ještě nedovolili skórovat domácí obránci. Osm minut před přestávkou však hosté udeřili podruhé. Wojcicki se prosadil na pravém křídle, z čehož profitoval Marek Granzer, jenž následně poslal míč přesně pod břevno.

Ve druhé půli si vytvořili nějaké šance i hráči Slavkova, ale nejednalo se přímo o stoprocentní příležitosti. Naopak potřetí se vyznamenali hosté, když Vladan Ciminga rozehrál standardní situaci, brankář vyrazil před sebe, kde dobíhal opět Marek Granzer a balon usměrnil znovu pod břevno.

Výsledkem 0:3 utkání rovněž skončilo. „Do 25. minuty jsme hráli disciplinovaně a byla to vyrovnaná partie, pak hosté vsítili rozhodující góly. Musím ale kluky pochválit, že i za stavu 0:3 stále bojovali a nechtěli dát svou kůži lacino. Bohužel jsme skoro vůbec nevystřelili na branku, což je velká škoda,“ uznal kouč domácích Martin Greipel.

„V tomto případě se nám dařilo proměňovat šance, oproti minulému týdnu s Brumovicemi. Naše vítězství je určitě zasloužené,“ přidal několik postřehů předseda služovického týmu Tomáš Barč.

Slavkov B - Služovice 0:3 (0:2)
Branky: 27. Klein, 37. a 60. M. Granzer

Sestava Slavkova: Greipel – Klement, Vícha, Gilík (30. Hon), Marek – Šenk (55. Gajdoš), Binder, Schneider, Bajgar – Gavenda, Cahel (55. Kreisel)
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, A. Ciminga, Lasák (20. Knura), Kriebel – M. Granzer (81. V. Kremser), Wojcicki, Klein, M. Kremser – V. Ciminga, Homola (60. Nowický)