První větší šanci utkání měli domácí, když Chlapčík zatáhl míč až do pokutového území hostí, a jedovatou střelou jen těsně minul branku. Hosté hráli jednoduchý fotbal, založený na velkém množství nakopávaných míčů směrem k domácí šestnáctce.

Po jednom takovémto dlouhém nákopu ve 26. minutě se balon odrazil na hranici velkého vápna, kde se do něj opřel jeden z hostujících hráčů a stěbořický brankář Moraven na jeho tvrdou, ale umístěnou ránu nedosáhl. Ve 30. minutě si obrana domácích vybrala slabší chvilku a hosté křižnou střelou, jenž se zastavila až v síti, zvýšili na 0:2.

V následujících minutách měli domácí územní převahu, ale nedokázali ji využít také brankově. Největší šanci na korekci skóre měl Osadník, ale ten ve 35. minutě pálil pouze do břevna. Druhý poločas zápasu začali domácí drtivým náporem. V 50. minutě hráli hosté v pokutovém území rukou a Chlopčík bez problémů snížil z nařízené penalty na 1:2.

Stěbořice si i nadále vypracovávaly velké množství brankových příležitostí. Vyrovnat mohl T. Ditrich, ale jeho střela orazítkovala tyč. Poté ale domácí publikum zažilo šok, když Krásné Loučky zničehonic udeřily potřetí. Po autovém vhazování hostí a špatném vyběhnutí gólmana Moravce, se k míči dostal jeden z hostujících hráčů, který v tísni stačil vystřelit po brance. Míč podle verdiktu sudího zastavila rukou domácí obrana a kopala se penalta. Ta znamenala vedení hostí v poměru 1:3.

V 65. minutě přišel na trávník stěbořický Bartusek a začaly se dít věci. V 72. minutě naskočil střídající hráč na centr Chlapčíka a snížil na 2:3. Poté tentýž borec posadil míč na hlavu Ditricha, ale brankář hostí perfektním zákrokem jeho tutovku lapil. Domácí se dočkali vyrovnání v 90. minutě.

Chlapčík vyslal kolmou přihrávkou kupředu Bartruska, který byl stažen za dres a kopal se opět pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Chlopčík a nemýlil se. Zajímavý zápas tak nakonec skončil remízou 3:3.

„Za bojovnost jsme si nejméně bod zasloužili,“ poznamenal asistent trenéra Stěbořic Stanislav Kružberský.

Stěbořice - Krásné Loučky 3:3 (0:2)
Branky Stěbořic: Chlopčík 2, Bartusek
Sestava Stěbořic: Moravec – Richter (65. Bartusek), Rončka, Krupa, Holubec – Kokeš, Barteska (80. Hanzlík), Osadník, M. Dietrich – Chlopčík, T. Dietrich (75. Vrána)

(sel)