„Opravdu jsem nevěděl, koho postavit. Dokonce jsme čekali na dorostence, kteří hráli dopoledne s Vávrovicemi,“ postěžoval si trenér Wollner, který v průběhu utkání poslal na trávník i teprve šestnáctiletého dorostence Romana Kokoška.

Jinak v Úvalně byl od prvních minut k vidění zajímavý fotbal. „Domácí celek se dostal do vedení, nám se naštěstí podařilo rychle odpovědět,“ podotkl Wollner. Vyrovnávací branka padla po rohovém kopu Bartuska, na který si naskočil Krupa – 1:1.

„Jenomže za tři minuty jsme zase prohrávali. Naše obrana podběhla dlouhý nakopnutý míč a domácí znovu vedli,“ zlobil se trenér Stěbořic.

Ve druhém poločase se oba týmy snažily rozhodnout ve svůj prospěch. „Zajímavé momenty se střídaly na obou stranách. Oba týmy měly šance a mohly rozhodnout ve svůj prospěch. Nás podržel brankář Moravec,“ řekl krátce ke druhé půli trenér Wollner.

Ze vstřelené branky se ovšem radovali jen Stěbořičtí. Jiří Chlopčík vyslal na zteč Martina Dietricha, který upravil na konečných 2:2. Dvě minuty před koncem sahalo Úvalno po třech bodech. Avšak domácí hráč v klíčovém momentu nastřelil vlastního spoluhráče.

„S bodem jsme maximálně spokojeni. Chtěl bych celý tým pochválit za přístup a nasazení. I v okleštěné sestavě dokázal zápas zvládnout. Neztratili se ani malí kluci, kteří ukázali, že budou přínosem,“ mnul si spokojeně ruce trenér Jan Wollner.

Úvalno - Stěbořice 2:2 (2:1)
Branky: S. Dornák, Z. Sovadina - A. Krupa, M. Dietrich
Stěbořice: Moravec – Richtr, Holubec, Krupa, Hanzlík – Raida (70. Kokošek), Chlopčík, Rončka, Paleta – Bartsiukek, M. Dietrich