První půle se jela ve znamení hostí. Tomáš Bartusek si vytvořil dvě dobré příležitosti, ale nedal. Podobně se vedlo i Kamilu Bočkovi při hlavičkovém pokusu z bezprostřední blízkosti. Gólman Kubánek byl totiž neomylný.

Po půlhodině hry ovšem už Bělá skórovala. Na centr z rohového kopu si naběhl Martin Hiltavský a trefil se hlavou. Nejtěsnějším možným vedením hostujícího celku skončil i první poločas. Heraltice se začaly pozvolna dostávat do hry v úvodu druhé půle. Vojáček se hnal sám na bránu, ale s balonem se zamotal a akce se tak minula účinkem.

Zanedlouho se pískala penalta. Jeden z hráčů Bělé zahrál rukou a Kačeriak umístil balon gólově. Následoval únik Klíště a hosté opět vedli. Mezitím Vladimír Valchař a René Štěpán zahodili své možnosti. Druhý jmenovaný se však nenechal zahanbit a pět minut před koncem po menším závaru v hostujícím vápně hlavičkoval přesně.

Na stavu 2:2 se již nic nezměnilo. „Konečně jsme začali hrát fotbal. Škoda, že oba góly padly po našich chybách. Zápas se však musel divákům líbit. Bělá se oproti podzimu hodně zlepšila,“ konstatoval trenér domácích Rostislav Štěpán.

K utkání se vyjádřil i jeho protějšek Jiří Gonsior: „Do Heraltic jsme jeli pro bod. Vzhledem k vývoji zápasu však mohl náš celek získat všechny tři. V závěru se řítil sám na bránu Klíšť, ale v zakončení úspěšný nebyl. Domácí hodně postavila na nohy proměněná penalta.“

Velké Heraltice - Bělá 2:2 (0:1)
Branky: 65. z pen. Kačeriak, 85. R. Štěpán – 30. M. Hiltavský, 75. Klíšť.

Sestava Heraltic: Kubánek – M. Valchař, M. Štěpán, Čunta, Mička – Zvardoň, V. Valchař, Piatkevič, Žurek (70. Blažej) – R. Štěpán, Vojáček (60. Kačeriak)
Sestava Bělé: Badaj – Vybrančík, Gvoždík, Wochnik, Boček – Klíšť, M. Hiltavský, A. Hiltavský, Vyhlas (10. J. Boček) – Bartusek, Papšík (85. Wippler)