„Příliš pohledný fotbal se nehrál, bylo to spíše o bojovnosti. Domácí měli ve svém středu vysoké hráče, a tak hlavně nakopávali vysoké balony do naši šestnáctky,“ začal hodnocení zápasu trenér opavského béčka Josef Mucha.

V 7. minutě šli Opavští do vedení. Holčák posunul míč na Starého, ten si udělal prostor v šestnáctce a nedal Zbořilovi šanci – 0:1. Domácí sice vehementně reklamovali faul opavského útočníka na Navrátila, sudí je ale nevyslyšel.

„Ten gól padl po jasném faulu, Starý Navrátila srazil rukama, všichni to tady viděli, jen rozhodčí ne,“ čertil se Petr Strnad, kouč Velkých Losin. A aby toho nebylo málo, domácí inkasovali ve 25. minutě znovu. K odraženému míči se dostal Holčák a rozesmutnil Zbořila podruhé.

„Utkání jsme měli dobře rozehrané, avšak do poločasu se vrátili domácí šťastným gólem zpět do zápasu,“ povzdechl si Mucha. Gólmana Furčáka přeskočil Pinkava. Vstup do druhého poločasu Opavě nevyšel. Vývoda vysunul Přikryla a ten srovnal na 2:2.

„My jsme si již žádnou větší šanci nevytvořili. Spíše jsme odolávali nakopávaným míčům domácích,“ přiznal Josef Mucha. V jednom případě, po hlavičce Navrátila, zachránilo od pohromy Slezany břevno. „Bod nakonec bereme,“ přiznal hostující trenér.

Bod nakonec bral i Petr Strnad. „Bod je dnes naším ziskem, přišli jsme o dva hráče, prohrávali jsme, ale náhradníci dnes zahráli výborně a tým to nevzdal,“ přiznal domácí trenér.

Velké Losiny - Slezský FC Opava B 2:2 (1:2)
Branky: 38. Pinkava, 46. Přikryl – 7. Starý, 25. Holčák, 130 diváků
Opava: Furčák – Pomp, Pejša, Michalčák, Kašný – Bitomský (63. Kaštovský), Horák, Tkadleček, Lička (80. Swiech) – Starý, Holčák (84. Thomas)