Sobotní přestřelku odstartoval krátce po čtvrthodině hry Cupák. Toho si našel centr Reznera a autor branky se z voleje nemýlil. Žimrovice však ani náhodou neskládaly zbraně. Martínek se obtočil kolem bránícího hráče a vypálil přesně.

Do konce poločasu ale stihli znovu udeřit hosté. Rychlý brejk po přihrávce Dzierži zužitkoval Valeček, který dával prakticky do prázdné brány. Za stavu 1:2 také začala přestávka. Pojišťovací gól přidali hosté v 65. minutě. Presing Reznera slavil úspěch. Získaný balon si tentýž fotbalista vyměnil se spoluhráčem Valečkem a z hranice šestnáctky mířil přesně.

Poté se do dvou dobrých šancí dostal Cupák, ale hlavně se chvěly brankové konstrukce na obou stranách hřiště. Břevno nastřelil Valeček a pak ze standardní situace rozehrávané na pětatřiceti metrech trefil stejnou část brány také Šustek. Pět minut před koncem se však kapitán Žimrovic z přímého kopu již nemýlil.

A světe div se, v 94. minutě dokonce domácí vyrovnali. Po dlouhém autu do šestnáctky vznikl závar, v němž se nejlépe zorientoval Martinák, jenž svou brankou vlastně zařídil remízu 3:3.

„Bylo to od začátku vyrovnané a bojovné utkání. Vzhledem k průběhu je asi bod pro oba týmy spravedlivý,“ konstatoval jednatel a náhradní gólman Žimrovic Radek Kříž.

„Pod výsledkem se dost možná podepsala absence našeho středního záložníka Hynka Luzara. Když chybí pět minut do konce a my vedeme 3:1, měli bychom to udržet. V závěru nám chyběla taktika a zkušenost,“ mínil trenér hostí Marek Luzar.

Žimrovice - Otice 3:3 (1:2)
Branky: 35. Martínek, 85. Šustek, 94. Martinák – 17. Cupák, 41. Valeček, 65. Rezner

Sestava Žimrovic: Matějček – K. Škrobánek, Římský, Gajdoš, P. Fischer (83. Hendrych) – Hlaváč, Šustek, Martinák, T. Fischer (61. M. Kříž) – P. Škrobánek, Martínek ((81. Vícha)
Sestava Otic: Kořistka – Pospíšil, Dlouhý, Poledník, J. Byrtus – Cupák, M. Škrobánek (78. M. Byrtus), Kostera (37. Draisaitl), Dzierža – Rezner (85. Lindovský), Valeček

(dus)