Prvně jmenovaný projevil zájem hrát za mokrolazecký tým. Druhý by se zase nebránil přesunu směr Žimrovice. „Záleží to teď na Mokrých Lazcích. Damir patří Vítkovicím, které musí dát souhlas. Pokud by to ztroskotalo, je jasné, že by Erika Golinského k nám nepustily," vysvětloval hrající trenér žimrovického mužstva Aleš Rozsypal.

Jeho celek se musí vypořádávat s úbytkem několika důležitých hráčů. „Jedná se o Karla a také Václava Škrobánkovy. První jde do Hradce nad Moravicí a druhý zase do Melče. Dále pak nemůžeme počítat se službami Lazeckého. Všechno to byli hráči ze základu," poznamenal ještě bývalý hráč Opavy nebo Vítkovic.

Sám se už ovšem aktivně podílel na příchodu dvou posil: „Jedná se o Petra Štencla z Dolního Benešova a Tomáše Kišku, který už za Žimrovice hrával. Petr může hrát středního nebo pravého záložníka. Tomáš je oproti němu použitelný na pravém okraji obrany anebo zálohy."

Žimrovičtí stihli absolvovat pouze dva přípravné zápasy. V obou případech byli vítězní. Nejprve porazili Darkovičky 2:0 a o víkendu i Štítinu 5:3. „Podle mého jsme na sezonu nachystaní dobře. Věřím, že střed tabulky bychom mohli uhrát," uvedl na závěr Aleš Rozsypal, jenž opět bude při utkáních své mužstvo dirigovat z pozice stopera.

Petr Dušek