Prakticky všechno důležité se odehrálo již v prvním poločase. Úvodní gól zápasu padl už v šesté minutě. Zlatnický tým si vytvořil tlak a po ruce v hostujícím vápně byla nařízena penalta. S tou si poradil Radim Uvíra a poslal svůj tým do vedení.

Pak se ovšem prosadili rovněž hosté, kteří přibližně z pětadvaceti metrů rozehrávali standardku. Střela mířila kolem zdi a nakonec se míč ocitl až v bráně. Ve 32. minutě se ovšem skóre měnilo znovu. Centr Řehulky našel Georgieva a Zlatníky vedly 2:1. Nedlouho poté si Jindřichov vsítil vlastní branku.

Do koncovky se cpali dva hráči domácích a na brankové čáře se o odkop pokusil jeden z hostí, ale balon poslal za záda svého gólmana. Rozdílem 3:1 skončil i poločas.

Ten následující už na nějaké velké šance hojný nebyl. „Gólové příležitosti k vidění nebyly. Musím pochválit našeho brankáře Vránu, který podal dobrý výkon,“ soudil trenér Zlatník Libor Roškot, který vzápětí zhodnotil celý zápas:

„Bylo to nervózní utkání, které jsme zvládli výborně kombinačně. Je dobré, že se nám po vyrovnání soupeře povedlo vsítit další branky. S výkonem jsem hodně spokojen. Byl o dost lepší než před týdnem v Komárově.“

Zlatníky - Jindřichov 3:1 (3:1)
Branky: Radim Uvíra z pok. kopu, Dimitre Gveorgviev, Jan Kavan - Hanus
Sestava Zlatník: Vrána – D. Holuša, Prejda, Váňa, Řehulka – Kořínek, P. Holuša (90. V. Morys), R. Uvíra, Štukavec – Kavan, Gveorgviev (87. J. Morys)

#nahled|https://g.denik.cz/74/14/optab_ib_trida_a_16kolo_adm350.jpg|https://g.denik.cz/74/14/optab_ib_trida_a_16kolo.jpg|Tabulka I.B třídy (skupiny A) po 16. kole.#

(dus)