Domácí tým čeká další ze série těžkých zápasů, to dobře ví trenér Martin Rozhon. „Hrajeme doma, povinnost nám velí vyhrát,“ zdůraznil trenér. Otázkou je, v jakém složení fotbalisté z Vysočiny přijedou. Přece jen první tým, hrající druhou ligu, má volno. „Na to se vůbec nedívám. My se především musíme soustředit na svůj výkon,“ poznamenal Rozhon a dodal: „Stejně jako proti Frýdku je zapotřebí hrát poctivě zezadu, to znamená velmi zodpovědně. Poté můžeme myslet na úspěch.“

I přesto, že se v sobotu v Dolním Benešově nehrálo, tým bez tréninkového zatížení nebyl. „Na hlavním hřišti byla voda, využívali jsme ale vedlejší plochy. Jinak v současné době i hlavní trávník je hratelný. Včera jsme na něm již trénovali,“ uvedl v úterý dopoledne Rozhon, podle kterého by problémy mohly opět nastat pouze při vytrvalejším dešti. Pro dnešní duel bude domácí trenér postrádat dva hráče. „Dlouhodobě zraněný je Rozsíval, zdravotní problémy má Dutka. Otázkou ale je, jak na tom budou ostatní kluci, přece jen řada z nich chodí do práce. Snad to zvládneme,“ přeji si Martin Rozhon.

Vedení klubu nyní intezivně jedná o možných posilách. Námluvy pokračují s druholigovou Opavou ohledně útočníka Schaffartzika. „Do pátku by mělo být jasno, zájem o něj mám,“ přiznal kouč, který by rád ještě posílil pravou stranu zálohy. „Nějaké typy mám. Uvidíme, jak vše dopadne,“ pousmál se trenér Martin Rozhon. Dnešní duel s béčkem Jihlavy má výkop v 16.30.