V Čeladné byl podle bohuslavického kouče Romana Diviny k vidění ne příliš pohledný fotbal. „Na úzkém a hrbolatém hřišti se moc fotbal hrát nedal. Tomu jsme museli také přizpůsobit taktiku. Bylo to hodně o nakopávaných balonech a osobních soubojích,“ řekl k zápasu trenér Divina. Jeho tým se dostal do vedení ve 27. minutě. V pokutovém území domácích byl sražen Petr Samec a sudí ukázal na značku pokutového kopu. Nařízenou penaltu proměnil ve vedoucí branku bohuslavický kapitán Daniel Buhla.

Do poločasu se podařilo favoritovi zásluhou Dihla zvýšit na 0:2. „I přes naše jasné vedení to nebyl vůbec lehký poločas. Rozhodčí povolil až příliš tvrdou hru a fotbal místy hodně bolel,“ podotkl hostující kouč. Téměř po třech minutách druhé půle se podařilo Bohuslavicím vstřelit třetí branku, kterou dal Tomáš Kretek.

„Čeladná i za tohoto stavu ale stále hrála. Z velmi přísné penalty snížila na 1:3 a v poslední patnáctiminutovce zahrávala několik standardních situací. Naštěstí jsme naše vedení již ubránili,“ vydechl si Divina. V neděli od půl páté čeká na Bohuslavice klíčový zápas jara. „Hostíme Havířov, který má také postupové ambice. Bude to takové utkání pravdy, ve kterém chceme rozhodně zvítězit. Věřím, že přijde i dost diváků,“ zakončil Roman Divina.

Bohuslavice: Juchelka – Fejerčák, Odstrčilík, Polomský, Buchta – T. Štefek, Bunček, Samec (75. R. Kocián), Dihel (84. J. Štefek) – Buhla, Kretek.