O víkendu se na trávníku Sokola Hať konal již 25. ročník turnaje Hapoko, který pořádají místní milovníci kopané. Účastnila se jej mužstva složená z neregistrovaných hráčů. Fotbalisté byli limitováni pouze spodní věkovou hranicí, kterou bylo šestnáct let. Nejstaršímu účastníkovi turnaje pak bylo čtyřiačtyřicet let. Klání se účastnila mužstva Ajaxu, Kotliny, Hasičů, Sokola a Torpéda. „Za pěkného slunečného počasí se turnaj mimořádně vyvedl. Vstupné na celou akci bylo zdarma. Ta přilákala více než tři stovky diváků, kteří se předváděnou hrou dobře bavili,“ řekl k turnaji jeden z pořadatelů celé akce Arnošt Němec.

Pořadatelé, kterými byli Sokol Hať a představitelé obce, připravili pro diváky bohaté pohoštění. Nejúspěšnějším mužstvem turnaje byl Sokol, který neutrpěl ani jednu porážku. Celkově na prvním místě získal osm bodů. Druhé Torpédo dosáhlo stejného počtu bodů a o jeho stříbrné příčce rozhodla jediná branka, o níž mělo horší skóre. Třetí příčku obsadilo mužstvo místních Hasičů, kteří získali do tabulky pět bodů. Čtvrtý dokončil klání Ajax, jehož hráči nakonec získali čtyři body, když remizovali právě s Hasiči a zvítězili pouze nad beznadějně poslední Kotlinou. Ta nakonec do tabulky získala pouze jeden jediný bodík, když remízovala s Torpédem 2:2 a zkazila mu radost z vítězství v turnaji.

Po závěrečném hvizdu posledního utkání předal předseda Sokola Hať a starosta obce hlavní cenu vítěznému mužstvu Sokola a také nejlepším střelcům turnaje. Těmi byli se třemi brankami Mikula z celku vítězů a Hajdůček z týmu Hasičů. „Perličkou celého fotbalového odpoledne pak byla soutěž o největší pivní břicho,“ zakončil s úsměvem Němec. Konečné pořadí turnaje: 1. Sokol (8 bodů), 2. Torpédo (8 bodů), 3. Hasiči (5 bodů), 4. Ajax (4 body), 5. Kotlina (1 bod).