Hradec nad Moravicí deklasoval fotbalisty Úvalna

HRADEC NAD MORAVICÍ -Fotbalisté Hradce nad Moravicí směle kráčí k vytouženému postupu. V sobotu na domácím trávníku deklasovali Úvalno 6:0, hattrickem se blýskl Jiří Pospěch, mladší bratr sparťanského obránce Zdeňka.

28.5.2007

Hradečtí fotbalisté na domácím trávníku jasně přejeli v sobotu Úvalno. Svého soupeře rozstříleli vysoko 6:0.Foto: DENÍK/Vladimír Žurek

Domácí byli pasováni před zápasem do role velkého favorita. Svou úlohu náležitě plnili. Od prvních minut byli jasně lepším týmem. „To ano, avšak nebyli jsme schopni vstřelit gól, ani z těch největších gólovek,“ krčil rameny jeden z hradeckých koučů René Černohorský.

Již ve 3. minutě byl v pokutovém území hostů sražen Pospěch a kopala se penalta. Sám postižený ale míč poslal do břevna. O tři minuty tentýž hráč trefil tyč, stejně si vedl i Gajdoš s Mičkalem. V 16. minutě se ale Hradečtí dočkali. Pospěch si naběhl na centrovaný míč a hlavou se nemýlil – 1:0.

Domácí dále pokračovali ve svém ofenzivním snažení. Sérii narážeček s Pospěchem proměnil ve druhý gól Mičkal. „V těchto fázích zápasu jsme hráli jako podle fotbalové učebnice, škoda jen těch zahozených příležitostí,“ litoval trenér. Nicméně do poločasu padly ještě dva góly. Po přihrávce Besty zvyšoval Pospěch na 3:0 a tři minuty před půlí se trefil Cviertna.

Hosté se dostali na dostřel Puchkého branky v prvních pětačtyřicetiminutovce jen jednou, a to ještě jejich snažení zastavila kaluž vody, pozůstatek pětiminutového lijáku. Ve druhém poločase si Hradec svůj náskok pohlídal a dalšími dvěma góly upravil na konečných 6:0. Mezi střelce se zapsali Besta a Pospěch. „Splnili jsme roli favorita, nyní musíme tohle vítězství potvrdit v dalších zápasech. Závěr soutěže se blíží, a tím sílí i větší tlak na hráče,“ zakončil spolupracovník Rostislava Poláčka na hradecké lavičce.

Hradec nad Moravicí: Puchký – Besta, Cviertna, Šulc (70. Schneider), Kuděla – J. Eller (80. May), Černý (60. O. Eller), Mičkal, Gajdoš – Lebica, J. Pospěch.

28.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ -KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Halšková, p. Krbálková, první kontakt telefonicky - je třeba si domluvit schůzku, tel.: 732 339 845 - volejte pouze po-pá 6:30 - 14:00 hod., e-mail: opava@lesksluzby.cz. Osobní návštěva možná po předchozí telefonické domluvěv areálu SN, pavilon Chirurgie, 1.PP, úklid., Pracoviště Slezské nemocnice - porodní sály, nepřetržitý provoz - včetně víkendů a svátků, 12ti hodinové směny, příplatky za noční směny, svátky, nástup ihned.. Pracoviště: Lesk služby s.r.o.- pracoviště opava, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Halšková, +420 732 339 845. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 18 450 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18450 kč, mzda max. 21420 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní poměr:, -plný úvazek na dobu určitou 1 roku s možností přechodu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, -nástup možný ihned nebo dle domluvy, , Kvalifikační předpoklady:, -základní vzdělání, -kurz pracovníka v sociálních službách, -občanská a trestní bezúhonnost, -řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, , Pracovní náplň: , -poskytování přímé obslužné péče - podpora při osobní hygieně, při stravování, oblékání, apod., , -nácvik jednoduchých denních činností, podpora soběstačnosti, aktivizace klientů, uspokojování psychosociálních potřeb, apod., , -sledování individuálních potřeb klientů,, -poskytování individuální podpory při zvládání každodenních činností, , -vedení dokumentace o průběhu služby, , -podpora klientů při hospodaření s finančními prostředky.. Pracoviště: Fontána, příspěvková organizace, Celní, č.p. 409, 748 01 Hlučín. Informace: Eva Salingerová, +420 739 063 322. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 18 000 Kč Obchodní zástupci OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO: Seehof Karel, tel.: 777 922 450, e-mail: opava@obb.cz. Zájemci zasílejte životopisy na uvedenou emailovou adresu. , SŠ vzdělání (v oboru stavebnictví výhodou), praxi v oboru stavebnictví podmínkou, spolehlivost, schopnost komunikace se stavebními firmami a živnostníky, obchodní dovednosti., Mzda: nástup 18 000 Kč, po zapracování 20 000 Kč + odměny dle dosažených výsledků, flexibilní začátek / konec pracovní doby, pracoviště: okres Opava, nástup: ihned. , Nabízíme: vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce. , Náplň práce: prodej systémových zateplovacích materiálů pro fasády, prodej materiálů pro interierovou suchou výstavbu, prodej střešních materiálů, péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků, rozvoz a distribuce zboží.. Pracoviště: Obb stavební materiály, spol. s r.o. - provozovna, Těšínská, č.p. 1509, 746 01 Opava 1. Informace: Karel Seehof, +420 777 922 450. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 300 Kč Všeobecné sestry s osvědčením VŠEOBECNÁ SESTRA NEBO ZÁCHRANÁŘ/-KA - ODDĚLENÍ ARO. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč, mzda max. 32170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Mgr. Hana Hozová, tel.: 553 766 103, e-mail: hana.hozova@snopava.cz, VOŠ/VŠ - odborná, případně specializovaná způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 ve znění novely zákona č. 201/2017, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Platové zařazení se řídí nařízením vlády dle přílohy č. 3., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Slezská nemocnice v opavě, Olomoucká, č.p. 470, 746 01 Opava 1. Informace: Hana Hozová, +420 553 766 103.

Vítěz 128. Velké pardubické v cíli. Jan Faltejsek a kůň Tzigane du Berlais.
73

Velká pardubická? Dominance Moravskoslezského kraje!

Kooperativa NBL: BK Opava – Královští sokoli, 13. října 2018 v Opavě
3 16

Basketbalisté Opavy si poradili s nováčkem

Opava bojuje v Lize mistrů

Basketbalisty Opavy dnes sehrají druhý zápas Ligy mistrů. Představí se na půdě posledního švýcarského mistra Fribourgu.

-

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.