„Vítězství nad Hulínem jsme potřebovali. Fanouškům jsme tak ukázali, že fotbal hrát umíme,“ uvedl kravařský záložník Radim Žáček. Domácí tak po delší odmlce poznali, jako chutná vítězství. „Nehrajeme špatný fotbal, avšak naší bolestí je proměňování šancí. Při zakončení nám chybí větší důraz. Někdy se od nás odvrátilo štěstí. Hulínu se nám podařilo vstřelit dva góly, snad jsme černou sérii zlomili,“ doufá kravařský záložník.

Dnes 1. června jedou Kravaře do Kroměříže. Domácí tým, jenž ještě v nedávné době hrál druhou ligu, je již jistým postupujícím do MSFL. „Může to být dobrý fotbal. Navíc na Kroměříž chodí i dost lidí. Věřím, že i můžeme být úspěšní, proti silným soupeřům se nám vcelku daří,“ míní Radim Žáček. To, že se hraje v pátek, jako hendikep nebere. „Co se dá dělat. Zapíchneme to v práci ve dvě, sedneme na autobus a vyrazíme do Kroměříže,“ pousmál se zkušený záložník, který přišel do Kravař v zimní přestávce.

V týmu Lukáše Černína ale již v minulosti působil. „Po půlroční pauze jsem se vrátil a nelituji. V Kravařích se hraje dobrý fotbal na dobře připraveném trávníku,“ pochvaluje si bývalý fotbalista Města Albrechtic a Mikulovic. Během půlroční pauzy se toho v Kravařích příliš nezměnilo. „Většina kluků zůstala, i projev mužstva je stejný. Velké pozitivum vidím také ve skvělé partě a divácích,“ pochvaluje si Žáček, jenž by chtěl pokračovat v týmu i v příští sezoně. „Pokud bude zájem, rád zůstanu,“ dodal.