V posledním zápase uhráli svěřenci Lukáše Černína remízu ve Slavičíně. „Bod z venku je dobrý. Na druhou stranu jsme mohli mít i tři, v tom směru, že remízu nakonec bral domácí trenér a gólman Slavičína byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu,“ uvedl hrající trenér Černín. Dnes čeká na Kravařské Havířov, tým, který si divizi koupil a pošilhává i po třetí lize.

„Máme informace o tom, že Havířov je ambiciózním mužstvem. Má své kvality, my ale hrajeme doma a proto nám povinnost velí zvítězit,“ má jasno Lukáš Černín a dodává: „Uvidíme, jak se bude ale střetnutí vyvíjet.“ Oproti duelu ve Slavičíně dojde v sestavě Kravařských k dvěma změnám. Kvůli pracovnímu vytížení nebude moci nastoupit Adam Hružík a pro zranění je mimo hru špílmachr Michal Kubík.

„Jsou to citelné ztráty, ale musíme se s nimi vyrovnat. Na místo Kubíka zřejmě nastoupí mladý Baranek, který se jeví ve velmi dobrém světle,“ vyzdvihl výkony talentovaného středopolaře Černín. Samotný hrající kouč už je také zdravotně v pořádku, naplno trénuje a rovněž bude připraven do zápasu nastoupit. „Na základ to není. Týmu se daří, a není proto důvod do něj zasahovat. Venku jsme ještě neinkasovali. Na svou šanci si musím počkat,“ pousmál se hrající Lukáš Černín.