Domácí tým opět předvedenou hrou bavil diváky. „Hranice oproti loňské sezoně obměnily kádr, mají mladé běhavé mužstvo. I přes porážku u nás předvedly velmi dobrý výkon,“ uvedl zkušený záložník Petr Buchvaldek. Po bezbrankové první půli se domácí ve druhém dějství prosadili dvěma góly. Do vedení je poslal ve 47. minutě Režnar, a poté podle slov Buchvaldka přišel jeden z rozhodujících momentů zápasu. „Vstřelený gól vnesl do našich řad klid, ale poté se nechal vyloučit hostující stoper Michálek, což Hranice oslabilo,“ podotkl pětatřicetiletý záložník.

Hranice se sice snažily, ale gólmana Hladkého vážněji neohrožovaly. „Naše hra je založena na kvalitní defenzivě. Vždyť během osmi utkání jsme inkasovali pouze jeden gól a to je dobrá vizitka. I v neděli jsme soupeře do žádných větších šanci nepouštěli,“ podotkl Buchvaldek. Nakonec on sám přidal v poslední minutě vítěznou pojistku. „Švancer zatáhl míč, Zdena Staněk mi ho na šestnáctce pustil a já prostřelil brankáře,“ popisoval svůj střelecký úspěch šťastný střelec.

Kravaře si tak díky vítězství vypracovaly na čele tabulky čtyřbodový náskok. „Jenom ať nám to vydrží co nejdéle. První místo si zatím pořádně užíváme,“ usmívá se Buchvaldek, který vidí hlavní příčinu kravařského vzestupu v dobrém posilnění kádru a kvalitním gólmanovi. Nyní jeho tým zajíždí do Vsetína a ani odtamtud se nechce vrátit s prázdnou. „Bude to další těžké utkání, v našich silách je určitě bodovat,“ zdůraznil Buchvaldek.