Obě mužstva si vypracovala několik slibných brankových příležitostí, ale nedokázala je proměnit. V úvodu utkání si ani jedno z mužstev nevytvořilo výraznější šanci. Jako první se do vážnější situace před brankou Opavy dostali hosté. Ve 27. minutě po centru z levé strany ale útočník Frýdku–Místku na míč nedosáhl. Poté po jednom ze soubojů místy až příliš tvrdě hraného utkání odkulhal z hřiště zraněný kapitán domácích Kolínek. Ve 35. minutě po chytrém přiťuknutí Půdy střílel z dobré pozice Kiša, ale jeho dělovka proletěla těsně nad hostující brankou. Ve 37. minutě se snažil překvapit brankáře Frýdku–Místku Wirth, ale jeho technický pokus mířil vedle. Do přestávky se již nic podstatného nestalo, a tak si mužstva měnila strany za stavu 0:0.

Po krátké pauze se pokračovalo dále ve hře. Po přestávce mohli ztěžka hrající domácí dokonce inkasovat. V 55. minutě poněkud zaspala domácí obrana a hosté její chybu málem potrestali brankou. Po rychlém protiútoku do rozhozené defenzivy domácích ale střílel jeden z hráčů Frýdku nad branku. V 60. minutě se po centru Kiši z levé strany hřiště prodíral do zakončení dlouhán v domácí sestavě Půda, ale hlavou nemířil přesně a balon si cestu do sítě nenašel. V 76. minutě opět poněkud zaváhala opavská obrana, ale hosté vyloženou příležitost opět doslova zazdili. Rozhodnout tak mohl v 80. minutě po centru agilního Kiši střídající Schaffartzik, ale ani on neměl mířidla seřízena správně. Zápas tak skončil nerozhodným výsledkem 0:0, což bylo pro domácího kouče Jiřího Nečka jistě zklamáním.

Sestava Slezského FC Opava: Novák - Kolínek (30. Uvíra), Pejša, Horka, Víšek - Halaška, Barteska, Wirth, Kiša - Kozák, Půda (70. Schaffartzik)