Opavští mladíci rozhodně nebyli horším týmem. Doplatili na neproměňování šancí, za což byli po zásluze potrestáni. První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, hrálo se především ve středu hřiště a k ohrožení branek téměř nedocházelo. Obě mužstva si však vypracovala šanci na otevření skóre. Ve 27. minutě Klech neudržel prudký centr z levé strany, k míči se dostal Bělík, ale opavský brankář své zaváhání napravil a střelu boleslavského útočníka vyrazil na roh.

Domácím mohl zajistit vedení Furik. Po Škrobánkově prodloužení hlavou běžel sám na brankáře hostí, ale svou šanci trestuhodně zahodil. V závěru první půle ještě nebezpečně střílel Galvas, ani jeho střela si cestu do branky nenašla, a tak poločasový stav byl bezbrankový. Druhá půle nemohla začít pro opavské mladíky hůř. Po dlouhém nákopu hostí převálcoval Harazima v souboji důrazný Zábraha a prostřelil bezmocného Klecha – 0:1. Za dvě minuty mohl vyrovnat Škrobánek, ale stejně jako jeho útočný parťák Furik svůj samostatný nájezd neproměnil. V rozhodující chvíli prováhal vhodný okamžik ke střele a boleslavští obránci mu poté skluzem odebrali míč.

Opavští byli po většinu druhé půle aktivnější, ale nepřesnými přihrávkami se sami zbavovali šance k výraznějšímu ohrožení Dvořákovy svatyně. Klimas zkoušel štěstí z dálky, ale jeho střele chyběla potřebná razance a brankář Dvořák míč bez problémů chytil. Slibně vypadala také akce Binara s Orlíkem, ale vše opět skončilo na nepřesné finální přihrávce.

V závěru utkání to z opavské strany byla spíše křeč a Boleslavští mohli z rychlých brejků náskok zvýšit. Klech však svůj tým podržel, ale k bodovému zisku to nevedlo.

SFC: Klech – Orlík, Harazim, Šrom, Villaschek – Galvas (69. Šenk), Klimas, Binar, Kršek (46. Wedlich) – Furik, Škrobánek (55. Brunclík).