Svěřenci kouče Jana Hrušky vlétli do zápasu jako lavina a již ve 3. minutě se ujali vedení. Kuzník zakroutil rohový kop přímo do branky a bylo to 0:1. Stejný hráč zaznamenal i druhou branku hostů, když krásnou střelou z 18 metrů nedal Maradovi nejmenší šanci – 0:2. Svižnou půlhodinku zakončili vstřeleným gólem také domácí. Grabec využil nedůslednosti v opavské obraně a křižnou střelou propálil Štencka – 1:2. Takový byl i poločasový stav.

Druhá půle začala opět tlakem Slezanů a velmi blízko gólu byl Hadaščok, ale jeho hlavičku po Boháčově trestném kopu Marada krásnou robinzonádou zneškodnil. Poté se taktovky chopili domácí a zle zatápěli opavské obraně. „Soupeř nás ve druhé půli přehrával, ale žádnou vážnější šanci si nevypracoval. Naopak my jsme mohli své vedení pojistit, ale ani jeden z trojice Hadaščok, Jeřábek a Demel míč do branky nedostal,“ hodnotil průběh druhé půle trenér Jan Hruška.

Když už to vypadalo, že všechny body poputují do Opavy, napřáhl ve čtvrté minutě nastaveného času Habanec a nechytatelnou střelou stanovil konečný účet zápasu. II. liga mladšího dorostu Slovácko – SFC B 2:2 (1:2) Branky SFC: Kuzník 2 SFC: Štencek – Horák, Hoza, Schreier, Boháč – Matušík, Kuzník, Žídek, Demel – Jeřábek, Hadaščok .