Mladí Opaváci přišli o tři body v nastavení

OPAVA - Ve čtvrté minutě nastaveného času přišli o vítězství na půdě Slovácka béčkovi mladší dorostenci SFC. Po gólech Kuzníka vedli 2:0, ale nakonec si odvezli domů pouze bod za remízu 2:2.

12.9.2007

Tým béčkových mladších dorostenců vedený trenérem Janem Hruškou přišel o body až v závěru.Foto: DENÍK/Vladimír Žurek

Svěřenci kouče Jana Hrušky vlétli do zápasu jako lavina a již ve 3. minutě se ujali vedení. Kuzník zakroutil rohový kop přímo do branky a bylo to 0:1. Stejný hráč zaznamenal i druhou branku hostů, když krásnou střelou z 18 metrů nedal Maradovi nejmenší šanci – 0:2. Svižnou půlhodinku zakončili vstřeleným gólem také domácí. Grabec využil nedůslednosti v opavské obraně a křižnou střelou propálil Štencka – 1:2. Takový byl i poločasový stav.

Druhá půle začala opět tlakem Slezanů a velmi blízko gólu byl Hadaščok, ale jeho hlavičku po Boháčově trestném kopu Marada krásnou robinzonádou zneškodnil. Poté se taktovky chopili domácí a zle zatápěli opavské obraně. „Soupeř nás ve druhé půli přehrával, ale žádnou vážnější šanci si nevypracoval. Naopak my jsme mohli své vedení pojistit, ale ani jeden z trojice Hadaščok, Jeřábek a Demel míč do branky nedostal,“ hodnotil průběh druhé půle trenér Jan Hruška.

Když už to vypadalo, že všechny body poputují do Opavy, napřáhl ve čtvrté minutě nastaveného času Habanec a nechytatelnou střelou stanovil konečný účet zápasu. II. liga mladšího dorostu Slovácko – SFC B 2:2 (1:2) Branky SFC: Kuzník 2 SFC: Štencek – Horák, Hoza, Schreier, Boháč – Matušík, Kuzník, Žídek, Demel – Jeřábek, Hadaščok .

12.9.2007

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 16 690 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče PRACOVNíK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16690 kč, mzda max. 25100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Bc. Hana Grodová, tel.: 737 710 513, e-mail: reditelka@domov-vitkov.cz, SOU, pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz.. Pracoviště: Domov vítkov, příspěvková organizace, Lidická, č.p. 611, 749 01 Vítkov 1. Informace: Hana Grodová, +420 556 312 061,737 710 513. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Zdařil Jaroslav, tel.: 777 884 624, osobně od 16:00hod. nebo telefonicky od 9:00hod. , Pracovní doba od 14:00 do 24:00hod., Směny krátký/dlouhý týden., Spolehlivost, flexibilita, ochota pracovat, komunikativnost, praxe výhodou.. Pracoviště: Hospoda 56 s.r.o., Ostravská, č.p. 102, 748 01 Hlučín. Informace: Jaroslav Zdařil, +420 777 884 624. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 13 620 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK, SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13620 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: p. Pavlovič Alexandr, tel. 731 636 210 - volejte Po - Pá 7,30 - 15,30 hod., e-mail: terasa@sshsopava.cz. , Pracoviště: Restaurace Terasa Opava, nástup 1.12.2018.. Pracoviště: Střední škola hotelnictví a služeb a vyšší odborná škola, opava, restaurace terasa, Partyzánská, č.p. 1729, 747 05 Opava 5. Informace: Alexandr Pavlovič, +420 737 105 805. Management - Management Ředitel 35 000 Kč Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě TECHNICKÁ -Ý OBCHODNÍ ŘEDITEL -KA, MANŽER -KA NÁKUPU. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Toflová Irena, tel.: 724 438 168, e-mail: irena.toflova@tipa.eu, Požudejeme:, znalost práce v týmu, vedení týmu, spolupráce s obchodním týmem, analytické myšlení, kreativita a akceptace vysokých prodejních cílů, účast na výběru prodávaného zboží před nákupem. Předností je technická znalost spotřební elektroniky., Nabízíme: firemní benefity, výše příjmu je závislá na konkrétních obchodních výsledcích - poměr zásob/zisku.. Pracoviště: Tipa,spol. s r.o., Sadová, č.p. 2749, 746 01 Opava 1. Informace: Irena Toflová, +420 724 438 168.

Eligijus Jankauskas

Fotbalová Opava ulovila litevskou posilu, přichází mladík Jankauskas

Trenér Ivan Kopecký - Ilustrační foto.

Trenér Kopecký nevylučuje změny v opavské sestavě

Vítězná generálka pro Opavu

Poslední zápas přípravy mají opavští basketbalisté za sebou. Na domácí palubovce porazili slovenskou Handlovou 82:81. Utkání rozhodl košem v poslední vteřině Radim Klečka.