Hosté přijeli k utkání ve velmi kombinované sestavě. Chybělo jim hned pět hráčů základní sestavy, a tak museli nasadit do hry fotbalisty, kteří toho v letošní sezoně zatím příliš neodehráli. Na lavičku se dostali mladí dorostenci, pro které to byl vůbec první start v kategorii dospělých. To však nikterak nesnižuje kvalitu hry domácích, kteří si hned od počátku vytvořili mírnou převahu. Dostávali se do poměrně slušných brankových příležitostí a hosté se měli v obraně co ohánět, aby udrželi čisté konto.

Snaha domácích o vstřelení branky byla korunována v 15. minutě. Na hranici pokutového území se uvolnil nejzkušenější hráč domácího týmu Roman Bořucký a tvrdou ranou nedal Klapuchovi v brance hostí šanci. Domácí svého soupeře poté ještě více zatlačili a přišpendlili jej na dlouhé okamžiky před vlastní pokutové území. Ve 20. minutě se Oldřišov spolu se svými diváky radoval podruhé, když se v pokutovém území nejlépe zorientoval Žídek a prostřelil v té chvíli již bezmocného gólmana Suchých Lazců Klapucha.

Na domácích bylo vidět, že si fotbal opravdu užívají. Hráli uvolněně a svého soupeře do mnoha šancí nepouštěli. Naopak hosté se v defenzivě dopouštěli velkého množství chyb, kterými ulehčovali mnohdy svému protivníkovi situaci. Přesně takovou hrubku předvedly Lazce také ve 40. minutě. Odražený míč zpracoval v pokutovém území Bořucký a nekompromisní střelou přidal svůj druhý gól v utkání. Do šaten tak odcházeli výrazně spokojenější domácí.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Hosté se snažili sice s nepříznivým stavem něco udělat, ale jejich aktivita končila na pozorné defenzivě domácích. Ti přidali čtvrtý zásah v 60. minutě. Po centru z pravé strany se v pokutovém území prosadil Harazim a upravil na konečných 4:0. „Byli jsme jednoznačně lepším týmem. Suché Lazce držely krok do chvíle, než poprvé inkasovaly. Poté jsme již měli vývoj zápasu pevně ve svých rukou a zaslouženě jsme zvítězili,“ řekl po zápase domácí trenér Jan Bořucký.

Oldřišov: Anděl – Urban, Blahetka, Hřivňacký, Utěšený – Ulička, Bořucký, Pardy, Žídek (70. Šturma) – Hartoš, Harasim Suché Lazce: Klapuch – Klimek, Laub, Havelka, Havlíček – Vojáček, Lípa, Honěk, Gláza – Havlas, Gróff