Domácí favorit začal pěkně zostra. V 17. minutě zatáhl míč po lajně Konvička, před brankou našel volného Janíčka, ten byl sražen a kopala se penalta. K její exekuci se postavil Matěj a s přehledem překonal gólmana Běláka - 1:0. I přes další šance Háje oldřišovská tvrz odolávala. Ve 38. minutě se blýskli hosté. Na trestný kop si vyskočil Šrámek a bylo srovnáno.

Hned po čtyřech minutách druhého poločasu se po narážečce dostal k zakončení Nádvorník a Háj opět vedl, navíc když vzápětí překonal Trupl, zdálo se, že o vítězství je rozhodnuto. Jenomže nebylo. V 65. minutě snížil Jadrný. „Za stavu 3:2 jsme šli po zbytečném vyloučení Trupla do deseti, čehož dokázali hosté využit,“ zlobil se prezident hájeckého klubu Emil Vrchovecký. Oldřišov si totiž vymodlil penaltu, kterou Pardy proměnil ve vyrovnávací gól. „Remíza je pro nás ztrátou. Zápas jsme měli dobře rozehraný, navíc jsme měli i další šance. Nyní musíme tohle zaváhání napravit v utkání s Vratimovem,“ jasně zdůraznil hájecký prezident.

To na druhé straně panovala spokojenost. „Pro nás je remíza úspěchem. Jeli jsme na půdu favorita, ale domácí Háj jsme dokázali přehrát především bojovností,“ řekl trenér Jan Bořucký a dodal: „Do sestavy se pomalu vracejí marodi, kteří by měli být pro mužstvo přínosem. S úvodem soutěže můžeme být dle mého názoru spokojeni. Mrzí mne jen zbytečná ztráza bodů z domácího utkání s Bohumínem,“

Háj ve Slezsku: Ujfaluši – Matěj, Dendis, Mihola, Skurka (46. Nohavica) – Hendrych, Maloch (70. Výtisk), Nádvorník, Konvička (46. Šubrt) – Janíček, Trupl

Oldřišov: Bělák – Urban, Bořucký, Hartoš, Konečný – Žídek, Ulička (46. Utěšený), Pardy (80. Samson), Jadrný – Šamárek, Harazim.