Fotbalisté Oldřišova si v dalším utkání I. A třídy připsali na své konto v bojích o postup další důležité vítězství, když porazili opavskou Slavii v poměru 3:2. Do utkání vstoupili lépe domácí. Jejich první šance přišla v 5. minutě, ale Hartoš střílel vysoko nad.V11. minutě z hranice pokutového území pálil opavský Žurek, brankář Anděl si s jeho pokusem poradil. Ve 24. minutě mohli jít domácí do vedení, ale po centru z pravé strany nikým nekrytý Harasim trefil stojícího brankáře. O deset minut později podnikla Opava rychlý protiútok. Balon zatáhl po pravé straně Žurek, přetaženým centrem našel v pokutovém území nabíhajícího Kořistku, ale ten balon ideálně netrefil.

Do šaten šla obě mužstva za nerozhodného stavu 0:0. Zápas hraný v solidním tempu měl v první půli velmi dobrou úroveň. Také ve druhém poločase se obě mužstva hnala do útoku. Po rychlé kombinaci se v 54. minutě dočkala vedení opavská Slavia. Žurek na hranici pokutového území přisunul míč Kokoškovi a ten se tvrdou ranou k tyči nemýlil. O dvě minuty později prohrával Oldřišov již o dvě branky. Po levé straně proběhl mezi zkoprnělou obranou Otýpka, přihrál na malé vápno Sedlářovi a ten bez problému dopravil míč do sítě. V 68. minutě podklouzl v souboji s jedním z domácích hráčů Žurek a nepříjemně svého protivníka trefil. Po druhé žluté kartě byl vyloučen. O pět minut později přišel další ze sporných momentů. Do pokutového území vletěl Utěšený, byl sražen jedním z hostujících obránců a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Jeho exekuce se chopil Pardy a přesnou střelou snížil na 1:2. Hráči Slavie se však více než na hru soustředili na diskuse s chaoticky pískajícím rozhodčím. Za jednu z ostrých nadávek na jeho adresu viděl červenou kartu v 82. minutě také Sedlář. O čtyři minuty později rozehrávali domácí přímý volný kop. Balon si připravit technicky výborně vybavený Pardy. Jeho nadýchaný oblouček sice trefil spojnici tyče a břevna, ale do prázdné branky vrátil odražený balon Utěšený – 2:2. V nastaveném čase dokonali domácí obrat. Po rychlém protiútoku dostal přihrávku do běhu střídající Šturma, nikterak se nerozpakoval a přízemní ranou vystřelil Oldřišovu tři body za vítězství 3:2. „Dnes to byl vyrovnaný zápas, který se výsledkově lámal až v posledních minutách, ve kterých jsme šťastně rozhodli o našem vítězství. Slavia dnes byla vynikající,“ podotkl k utkání domácí trenér Bořucký. Hostující kouč se odmítl k zápasu vyjádřit.

Oldřišov: Anděl – Urban, Blahetka, Hřivňacký, Utěšený – Ulička (68. Samson), Bořucký, Pardy, Žídek (80. Šturma) – Hartoš, Harasim (80. Konečný). Slavia: Fišer – Otípka (84. Michal), Kokošek, David, Stoniš – Stařeček, Čelůstka R., Kořistka, Sedlář – Žurek, Čelůstka P. (80. Mooc).