Frýdečtí, vedení exreprezentantem Radkem Látalem jsou mírnými favority. „Soupeř má svou kvalitu a patří k týmům, které by se měly pohybovat v horních patrech,“ uvedl dolnobenošovský kouč Martin Rozhon.

On zatím se svými ovečkami vyválčil dvě remízy. „Potřebujeme konečně vyhrát. S tím také do utkání s Frýdkem jdeme,“ zdůraznil ambiciózní kouč. Naposledy remizoval Dolní Benešov na hřišti nováčka ze Zábřehu 2:2.

„Bod z venku se počítá, ale s naším výkonem jsem až zase tak spokojen nebyl. Chyběla mi disciplína, hráli jsme neukázněně,“ podotkl trenér a dodal: „To musíme v sobotu zlepšit.“

Co se týče sestavy, tak v ní se dají očekávat drobné kosmetické úpravy. „Našeho sobotního soupeře jsem viděl v zápase s Karvinou, má útočně laděný tým. I vzhledem k tomu musíme trochu sestavu poměnit, navíc po Zábřehu máme tři hráče pokopané a nad jejich startem visí otazník,“ přiznal Martin Rozhon a doplnil: „Musíme si také dát pozor na útočníka Fujeríka, téměř při každém kontaktu s protihráčem hned padá.“ Zápas v Dolním Benešově začíná v 16.30 a s Frýdkem–Místkem by měla přijet i početná skupinka fanoušků.