Opavští hýřili v úvodních minutách aktivitou. Do dvou slibných šancí se dostal Kowalski, ale nedal.V8. minutě se po centru Kořistky srazil s vlastním obráncem hostující zadák Šajer a zápas kvůli poraněné ruce pro něj skončil. „Neměli náhradního gólmana a mezi tyče šel hráč z pole,“ doplnil domácí asistent trenéra Petra Čelůstky René Černohorský.

Ve 25. minutě se Slavia dočkala prvního gólu. Zhruba z pětadvaceti metrů se do míče opřel Pusch a domácí vedli. „Po tomto gólu jsme úplně přestali hrát. Nechápu proč. Hráči si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí sám,“ zlobil se Černohorský. Za svou pasivitu nakonec slávisté tvrdě zaplatili. Nejdříve se dvěma zákroky blýskl jejich gólman Fišer, ale v nastaveném čase nestačil na ránu Neníčka.

Druhá půle začala nebezpečnou hlavičkou Kopeckého, ta ale cestu mezi tyče nenašla. Stejně neúspěšně mířila i nová posila ze Slezského FC Chmel. „I když jsme měli ve druhém poločase převahu, gól se nám vstřelit nepodařilo. Jsme zklamáni, dnes to bylo na tři body,“ povzdechl si Černohorský. Branky: Pusch – Neníček. Slavia: Fišer – Chmel, R. Čelůstka, Kokošek, Otýpka – T. Moc (76. Mikulinec), Pusch, Babic, Kořistka (60. David) – Kopecký, Kowalski (60. P. Čelůstka).