V prvním poločase se střelci obou táborů spíše zastřelovali. O první gól se postaral hostující šutér Martin Sebrala. Využil chyby domácího kapitána Malčeka a zhruba z pětadvaceti metrů poslal gólmanu Holušovi první pozdrav – 0:1. Slavkov se rychle otřepal a mohl do konce první pětačtyřicetimutovky srovnat. Bahr z dobré pozice ale nastřelil břevno. „Ani jedno z mužstev v prvním poločase nevyčnívalo,“ uvedl domácí zadák René Klement.

Do druhé půle nastoupili Slavkovští s jednou změnou v sestavě. Vyčerpaného Duška nahradil Král a domácím to očividně pomohlo. Již po třech minutách hry vyrovnal Cahel. „Jenomže za pár chvilek jsme zase prohrávali,“ posteskl si Klement. Mezi tyče se trefil Heider. Avšak ani tento výsledek se dlouho neohřál. Kubín srovnal a tentýž hráč mohl poslat vzápětí Slavkov poprvé v zápase do vedení, ale nedal penaltu, když míč napálil do tyče. Ke slovu se tak dostali hosté. Lehký Harazimův centr vypadl gólmanu Holušovi z náruče a pro Sebralu nebylo problémem doklepnout balon do sítě. „Byl to šťastný gól,“ usmíval se Martin Sebrala, vítězný ale nebyl.

Pět minut před koncem odcentroval z pravé strany Klement a Kovalčík upravil na konečných 3:3. „Pro diváka pohledné a zajímavé utkání. Jeli jsme si do Slavkova pro bod a máme ho. I když mohly být i tři. Dát venku tři branky a nevyhrát by se stávat nemělo,“ poznamenal Sebrala a dodal: „Remíza byla ale spravedlivá.“ S tím souhlasil i slavkovský zadák René Klement: „Přesně tak, bod je spravedlivým vyústěním celého zápasu“

Slavkov: Holuša - Klement, Malček, Kovalčík, Kapitán (65. Hanák) – Kubín, Bahr, Hruška, Obludník – Dušek (46. Král), Cahel (85. Bajgar).

Štěpánkovice: Volný – Machala, M. Tomíček, Reichel – V. Harazim, Heider (84. Vendelín), Kurka, Hrbáč, Benek (70. Novák) – R. Prasek, M. Sebrala.