Fanoušci, kteří uspěli v nominační soutěži Opavského a hlučínského deníku, si tak zahrají například po boku Petra Švancary, Jana Baránka, Pavla Hadaščoka, Jaroslava Kolínka, Zdeňka Partyše, Jiřího Lindovského, Jana Hrušky, Jindřicha Pardyho, Zbyňka Pospěcha, Aloise Grussmanna a řady dalších hráčů, kteří mají nebo měli co do činění s opavským fotbalem. Zápas začíná v sobotu na umělé trávě v Kylešovicích od 10.15. Vybraní fanoušci mají sraz před novými kabinami v 9.30.

Vedení SFC bylo velmi mile překvapeno enormním zájmem fanoušků zúčastnit se Vánočního zápasu. Fanoušci proto dostali dodatečný dárek v podobě úpravy kritérií pro nominaci. Z původních osmi se fanouškovská nominace rozšířila na 24, přičemž samotný model utkání bude vypadat následovně: V utkání proti sobě nastoupí mužstva červenočerných a žlutomodrých. V každém mužstvu budou v základních sestavách a po celou dobu utkání fanouškům rezervována 3 místa.

24 nominovaných fanoušků bude rozděleno do obou mužstev červenočerných a žlutomodrých po 12. Při řádné hrací době 2x45 minut to znamená, že každý z nominovaných fanoušků stráví na hřišti polovinu poločasu (cca 23 minut). Tímto způsobem se protočí během utkání všech 24 vylosovaných šťastlivců. Vzhledem k tomu, že se hraje na umělém povrchu, je doporučena tarfová obuv nebo lisovky, ne však kolíky. Dresy, štulpny a trenýrky zařídí fanouškům klub. Teplé oblečení s sebou.

Vylosováni fanoušci: Jan Pitřík, Robert Hypš, Libor Steinwirth, René Habrnal, Miroslav Willaschek, Jan Hanzlík, Jiří Polák, Petr Kavan, Petr Plaček, Martin Jochim, Filip Rozanský, Jan Holouš, Vítězslav Blažek, Miroslav Gross, Vladimír Pěruška, Stanislav Klásek, Tomáš Otýpka, Kamil Lindovský, Václav Hrubý, Petr Burda, Martin Willaschek, Marek Toman, Tomáš Mičola, Martin Němec.