V úterý a středy byl například na programu hokej v kravařské Buly aréně. „Víceméně máme nyní volnější program,“ prozradil Vilém Axmann, který má po odvolání Radka Látala opavskou kabinu na starosti.

„Teď máme hokej, ve čtvrtek si možná půjdeme dát hokejbal,“ řekl k nejbližšímu programu zaskakující trenér.

Fotbalisté mají za sebou už i zdravotní testy. „Výsledky vypadají dobře,“ doplnil Axmann. Na dovolenou pak vyrazí Slezané v pátek, sejít by se měli sedmadvacátého prosince na Vánočním zápase.

Samotné dění na ledě přineslo zajímavou podívanou, řádně o sobě dával vědět masér Miroslav Rycka, bylo vidět, že ne nadarmo měl na sobě dres Frieburgu. „Jde to dobře, jenomže náš největší problém je v tom, že nemáme dobrého gólmana,“ postěžoval si s úsměvem opavský masér.

Skvělou technikou bruslení se prezentoval třeba Martin Neubert. Ne všichni z kádru se na ledě objevili. Rostislav Kiša byl nemocný, pouze ze střídačky sledovali klání svých spoluhráčů Martin Uvíra, Lukáš Krčmařík, Zbyněk Pospěch a Ota Novák.

„Jsem nachlazený, navíc neumím bruslit,“ vysvětloval Zbyněk Pospěch.

Jakými výsledky oba zápasy skončily, nikdo neřešil. „Musíme se hlavně dobře připravit na jaro. Podzim byl špatný a je třeba se rychle ze spodních pater vyhrabat,“ zvážněl Zdeněk Partyš, na kterém bylo vidět, že ho stále zpackaný podzim pořádně žere.