Základní jedenáctka SFC se v Mekáči tentokrát představila v poněkud rozličném složení. Střední záložník Lumír Sedláček nastoupil podobně jako loni na McDrivu. „Nemusíte to nějak zvlášť vysvětlovat. Z loňska si vše pamatuji,“ narážel Sedláček na fakt, že ovládání markovací mašiny je mu naprosto jasné.

Ostatní se museli otáčet za plotnou. Zdeněk Partyš s Tomasem Radzinevičiusem se jali balení wrapů. Druhý jmenovaný se však záhy ukázal jako velký univerzál. Objevil se na Drivu, smažil hranolky. Zkrátka byla ho plná kuchyně. Interní pracovníci McDonaldu zatím opodál oceňovali fantastickou spolupráci Martina Neuberta s Jakubem Swiechem, kteří se pustili do výroby cheeseburgerů.

Slezský FC měl Mekáč pod palcem, což se projevilo i na kase, kde se své úlohy dokonale zhostil Michal Riška. Charitativní pacičky ubývaly jedna báseň a ani jeho parťák u pokladny Tomáš Binar nezůstával pozadu. „Na tuhle práci bych si nejspíš zvykl, ale za fotbal bych ji určitě nevyměnil,“ usmíval se Binar.

Pohodovou atmosféru si užívala i vedoucí provozu opavského McDonaldu Ludmila Kovalčíková, která najednou musela krotit větší počet zaměstnanců. „Výtěžek z prodeje dvacetikorunových placiček a hranolek bude věnován onkologickému oddělení nemocnice pražského Motola. Kluci makají na jedničku. Mám z toho skvělý pocit,“ pochvalovala si pracovní morálku Ludmila Kovalčíková, jež celou akci i precizně koordinovala.

Petr Dušek