Těšit se můžete na fotbalová utkání profesionálů, benjamínků i program pro děti a pro dospělé. Tato charitativní akce si rok od roku získává díky aktivitě OFS Opava stále více diváků a pozornosti.

„V prvním ročníku v roce 2002 jsme Charitě předali částku 5 700 korun. V roce 2008 už to bylo 251 800 korun. A dohromady za všechny ročníky už to je přes tři čtvrtě milionu,“ hodnotí předchozí ročníky jeden z organizátorů Andreas Drastík, který doplnil:

„Na celou akci je dobrovolné vstupné. Děti si budou moci zdarma užít atrakcí i osvěžujících drobností jako jsou nanuky nebo bonbony.“ Děti se také mohou vydovádět na dětském kolotoči, skákacím hradu, k vidění bude módní přehlídka, mažoretky i létající balon.

Malí i větší odvážlivci si mohou vyzkoušet minibiky, paintball a jízdu na poníkovi. Letošní ročník akce „OFS postiženým dětem“ se uskuteční v sobotu 20. června od 12 hodin na fotbalovém hřišti v Kravařích u Opavy za účasti týmů O2, Ostroje, Hanácké kyselky, OFS Opava, Závažné Poruby či starostů Opavska.

V hlavním utkání se v 17 hodin střetnou družstva Sportovní osobnosti Opavska a Rozhodčí 1. a 2. Gambrinus ligy.