MSFL

FC Hlučín – Prostějov, sobota 15.00
Slezský FC Opava – Sulko Zábřeh, sobota 16.00

Divize E

Dolní Benešov – Lískovec, sobota 15.00
Slezský FC Opava B - Brumov, neděle 10.15

Krajský přebor

Dětmarovice - Háj ve Slezsku, sobota 15.30
Brušperk – Pustá Polom, sobota 15.30
Bohumín - Kravaře, neděle 15.30

I.A třída

Vítkov – Kozmice, sobota 15.30
Štítina – Kobeřice, sobota 15.30
Ludgeřovice - Markvartovice, sobota 15.30
Bolatice – Kylešovice, neděle 15.30
Slavkov – Mokré Lazce, neděle 15.30
Oldřišov – Olympia Bruntál, neděle 15.30
Bílovec – Píšť, neděle 15.30

I.B třída

Velké Heraltice – Chlebičov, sobota 15.30
Dolní Lhota – Václavovice, sobota 15.30
Stará Bělá – Šilheřovice, sobota 15.30
Velké Hoštice – Štěpánkovice, neděle 10.00
Zlatníky – Slavia Opava, neděle 10.00
Chuchelná – Úvalno, neděle 15.30
Slavoj Bruntál – Otice, neděle 15.30
Hať – Darkovice, neděle 15.30
Vřesina – Darkovičky, neděle 15.30
Bohuslavice – Ostrava-Jih, neděle 15.30
Strahovice – Velká Polom, neděle 15.30

Okresní přebor

Jakartovice – Pustá Polom B, sobota 15.30
Kobeřice B – Dolní Benešov B, sobota 15.30
Suché Lazce – Litultovice, sobota 15.30
Vřesina – Služovice, neděle 15.30
Hradec nad Moravicí – Stěbořice, neděle 15.30
Malé Hoštice – Skřipov, neděle 15.30
Hněvošice – Žimrovice, neděle 15.30

III. třída

Bolatice B – Bělá, sobota 15.30
Oldřišov B – Chlebičov B, sobota 15.30
Bohuslavice B – Píšť B, sobota 15.30
Březová – Kyjovice, sobota 15.30
Slavkov B – Melč, sobota 15.30
Hlavnice – Brumovice, sobota 15.30
Dolní Životice – Holasovice, neděle 10.00
Budišovice – Komárov, neděle 15.30
Sudice – Dobroslavice, neděle 15.30
Kozmice B – Strahovice B, neděle 15.30
Vítkov B – Budišov nad Budišovkou, neděle 15.30
Chvalíkovice – Nové Sedlice, neděle 15.30

IV. třída

Klokočov – Těškovice, sobota 15.00
Hať B – Služovice B, sobota 15.30
Šilheřovice B – Darkovice B, sobota 15.30
Horní Lhota – Závada, sobota 15.30
Moravice – Palhanec, sobota 15.30
Slavia Opava B – Sosnová, sobota 15.30
Štáblovice – Vávrovice B, sobota 15.30
Malé Hoštice B – Deštné, sobota 15.30
Budišov nad Budišovkou – Radkov, sobota 15.30
Štítina B – Chuchelná B, neděle 15.30
Velké Hoštice B – Háj ve Slezsku B, neděle 15.30
Rohov – Hrabyně, neděle 15.30