V kádru však již nyní registrují několik zajímavých posil. „Momentálně ještě všechna jména nových tváří nemohu prozradit, protože stále probíhají jednání. Řeč je o třech záložnících.

Z hostování v Mokrých Lazcích se navíc vrátil Kostřiba s Čelůstkou. Ze Slavie Opava je zde Otýpka. Z Fulneku se k nám připojil i Krása mladší. Největší posilou je útočník Radvanic Sklenička,“ prozradil vedoucí mužstva Opavy 2004 Přemysl Buba.

Dosavadním trenérem je Tomáš Marek. Ten u kormidla zůstane i nadále. „Náš tým povede trenérská dvojice. Jedním z nich je Tomáš Marek. V současnosti jednáme s druhým koučem, ale konkrétní ještě nebudu,“ pokračoval Buba. Opava 2004 má i jasné ambice.

„Chtěli bychom hrát mezi nejlepší čtyřkou soutěže. Eventuálnímu postupu bychom se nebránili. Největšími favority ligy budou Jakartovice a Ludgeřovice. My se na úvod potkáme s Bohuslavicemi. Doufám, že prokážeme naše kvality a zvítězíme,“ přidal pár postřehů přední funkcionář nového klubu I. A třídy.

Ten se na závěr rozhovořil i o letní přípravě. „Zkušenější fotbalisté zahájili přípravu ve Fulneku, hrajícím MSFL. Zbytek se připravoval individuálně a celý tým se sešel v poslední červencový týden.

Sehráli jsme přípravná utkání s Klimkovicemi a Hradcem nad Moravicí. V obou případech jsme prohráli,“ konstatoval Přemysl Buba.

(dus)