„Pro nás to jsou zlaté tři body,“ usmíval se hostující obránce Kamil Molnár. „V prvním poločase měli domácí více ze hry, drželi balon na svých kopačkách, že by si vytvořili čistou gólovku, to ne,“ pokračoval v hodnocení duelu Molnár. Jakubčovice měly jednu šanci, tu ale Ďurica neproměnil. Bylo to po akci, když šel ze strany sám na brankáře.

Mistrovství Opavska starších přípravek
Vítězem starších přípravek Opava. Druhé byly Štěpánkovice, třetí Hlučín

Po přestávce pokračoval Háj ve své hře. „Měli několik centrů a rohových kopů. Jejich akce ale končily před naším vápnem. My jsme se stáhli a hlavně bránili,“ podotkl Kamil Molnár. V 63. minutě kopal Vavroš rohový kop a Adam Blažej dal míč nešťastně za záda vlastního brankáře. „Po této brance jsme se ještě více stáhli a nakonec cenné vítězství ubránili,“ zakončil hostující zadák po zápasové povídání.

„Držíme míč, ale jsme střelecky impotentní. Bohužel na nás nyní spadla ofenzivní deka. Zápas vypadal tak, že my jsme drželi balon a soupeř měl šanci,“ řekl krátce k utkání domácí kouč Michal Janík.

Háj ve Slezsku – Jakubčovice 0:1 (0:0)
Branka: 63. A. Blažej (vlastní). Rozhodčí: Vojkovský – Šištík, Ham. ŽK: Keller – Šaran, Ďurica. Diváci: 100.
Háj ve Slezsku: Nemček – Keller, Konvička, Míšanec, Krejčí – Strakoš (71. Eršil), Šimeček – Žůrek (71. Vyležík), Hrdlička (66. Lampa), Blažej (66. Uvíra) – Telnar (78. Jančík). Trenér: Michal Janík.
Jakubčovice: Buček – Sommer, O. Malina, Petr, K. Molnár – Staff (84. Schreier), Pražák, J. Černín, Šaran (90. Náhlík) – Vavroš, Ďurica. Trenér: Ondřej Malina.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...