Domácí lodivod Petr Nesrsta opět lepil sestavu. Vedle zraněných postrádal ještě kvůli disciplinárnímu trestu stojícího Hendrycha. „Nedá se nic dělat, je nás sice málo, musíme se s tím poprat,“ nevymlouvá se kouč Nesrsta.

První poločas sobotního duelu přinesl velký tlak Háje, který během několika minut zazdil hned několik tutových šancí. Samotný Tomáš Trupl se snad ve třech případech řítil zcela sám na gólmana, ale neuspěl. Jasnou gólovku zahodil i Halška.

Přišla ale dvacátá minuta a udeřili hosté. Po pohledné akci se k zakončení dostal Štachl a Ujfaluši lovil poprvé míč ze své sítě. „Jednalo se snad o jedinou akci soupeře v první půli,“ pokrčil rameny Nesrsta.

„My jsme hráli výborně, bohužel nedáváme góly, a to nás sráží,“ povzdechl si zkušený trenér. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. I když domácí měli míč více na svých kopačkách, vypracovali si jen jednu šanci, ve které Trupl trefil brankáře. „Hráli jsme nervózně, z naší strany to už byla křeč,“ přiznal trenér.

Nyní jede jeho tým do Českého Těšína. „Nebude to jednoduché utkání.Myse ale potřebujeme zvednout a věřím, že se nám to podaří již v tomto střetnutí,“ přeje si kouč.

Háj ve Slezsku - Baník Albrechtice 0:1 (0:1)
Branka: 20. Štachl
Háj ve Slezsku: Ujfaluši – Paulus, Surový, Nádvorník, Konvička (72. Ryboň) – Maloch, Šubrt, Halška, Palus – Trupl, Prokša