„Na jarní část sezony jsme se začali připravovat 21. ledna, absolvovali jsme i několik přípravných utkání. Naposledy jsme se utkali s Bruntálem. Do zápasu nemohlo nastoupit hned devět našich hráčů, kteří jsou nemocní, takže jsme zápas odehráli de facto s deseti fotbalisty a prohráli jsme 1:2,“ hlásí kouč Kamil Matěj.

„Tréninky probíhají celkem normálně, až na to, že nám přípravu narušuje nějaká epidemie, která řádí v naší šatně,“ krčí rameny kouč.

Kádr Háje projde několika změnami. „Posílit by nás měl Lukáš Reichl, který poslední půlrok odehrál v rezervě Dolního Benešova a po zranění se vrací také Lukáš Lesniak. Jednáme i o dalším posílení, ale konkrétní posty či hráče nebudu raději jmenovat. V týmu skončil spolu s Lukášem Inemanem i Jakub Piskoř, jenž zamíří do Opavy 2004,“ vyjmenovává přestupy Matěj.

„Na jaře se budeme chtít porvat o záchranu, doufám, že se nám co nejrychleji povede vystoupat z míst namočených do bojů o sestup výše, myslím si totiž, že Háj ve Slezsku by měl hrát v krajském přeboru důstojnější roli, než doposud,“ doplnil zkušený trenér.

Jan Šimek