Třetí příčka překvapivě patřila Dominotransu, jenž došel nakonec tak daleko i bez svých dvou klíčových hráčů Mičoly a Sedláře. Diváci, kteří si na Štepána našli cestu do opavské víceúčelovky mohli spatřit na vlastní oči celou řadu známých fotbalistů, ale také třeba i kapitána opavských basketbalistů Petra Czudka, který byl společně s beachvolejbalistou Lexem a fotbalisty: Nezmarem, Kolínkem, Mlynářem, Partyšem, Vrbou, Sedláčkem členy vítězného týmu.

Za poraženého finalistu nastoupil například Libor Kozák, Zdeněk Pospěch, Daniel Kutty nebo Luboš Horka. Diváci viděli v akci i Pavla Zavadila, Jana Baránka, Jana Vožníka, Iva Farského, Zbyňka Pospěcha, Lukáše Černína nebo Radka Havalu.

„Turnaj proběhl hladce a myslím, že mezi zúčastněnými panovala spokojenost ať už z pohybu, nebo ze setkání přátel, jak z fotbalového života, tak mimo něj,“ pochvaloval si jeden z hlavních organizátorů Lukáš Černín a pokračoval:

„Letošní ročník byl bezesporu nejvyrovnanějším a myslím taky nejkvalitněji obsazeným. Za sebe jsem rád, že spousta hráčů, se kterými jsem hrával, a to jak z té starší generace,tak té mladší si najde cestu na tento turnaj, který není zase jen o fotbale, a můžeme zase strávit příjemné chvíle společně s přáteli. A samozřejmě s diváky, kteří přišli se na tento turnaj podívat.“

Výsledky

1. semifinále Young boys Opava - Domino Trans 2:2 na penalty 4:3, 2. semifinále Dublin-Muži v ofsajdu 1:1, na penalty 2:1. O 3. místo: Domino Trans - Young boys na penalty 2-0 (pouze se kopaly penalty). Finále Young boys Opava- Dublin 3:3 na penalty 3:2.

Nejlepší hráč turnaje: Kamil Vrba. Nejlepší brankář: Petr Souček

Konečné pořadí
1. Young boys Opava
2. Dublin
3. Dominotrans
4. Muži v ofsajdu
5. Old boys Opava
6. The best je
7. Horáci
8. Hradec nad Moravicí