Už ve druhé minutě se k hlavičce probojoval Gavenda, avšak jeho šance brankou neskončila. O několik chvil nato se z dobré pozice neprosadil Zavřel.

Jednoznačně největší příležitost na otevření skóre byla k vidění v 16. minutě, kdy se znovu Zavřel ocitl na jedenáctce naprosto sám, ale se zakončením dlouho váhal, až mu gólman balon uzmul.

Do přestávky ještě další dvě slibné možnosti zahodil Krumer. „Co se tyče šancí, soupeř jich měl v první půli podstatně víc než my,“ komentoval trenér Hlavnice Zbyněk Pekárek.

Nedlouho po odstartování závěrečné pětačtyřicetiminutovky sice napálil Bajgar břevno, ale poslední dvacetiminutovka se jela podle not domácích. Nejprve při pokusu o dorážku těsně minul míč Liška a korunu hlavnickým zahozeným příležitostem nasadil v 86. minutě Ondřej Pasterňák, který se hnal sám na gólmana, ovšem jeho polovysoký projektil byl vyražen.

„Vzhledem k naší situaci je povinností doma vítězit a zvláště při neproměnění takových šancí, jako jsou samostatné nájezdy na brankáře hostí, nemohu být s výsledkem a předvedenou hrou spokojen. Pokud hráči nebudou v potřebném počtu trénovat, budou mít s tímto proměňováním problém pořád,“ soudil Pekárek.

„Když nezúročíme naše šance, nemůžeme vyhrát. Minule v tomto ohledu v zápasech s námi selhala Bělá nebo Vítkov – tentokrát přišla řada na Slavkov,“ přidal několik postřehů kouč hostí Martin Greipel.

Hlavnice - Slavkov B 0:0
Sestava Hlavnice: L. Pasterňák - Teichmann, O. Pasterňák, Nowický, V. Kocián – Dzimbaník (46. Smolek, 75. Kirschner), Grygar, T. Liška, Ochrana (46. J. Košárek) – J. Kotrs, Demko
Sestava Slavkova: Kunz – Marek, Kapitán, Mrůzek (60. Kostera), Schneider – Pavelek, Binder, Bajgar – Krumer (46. Gajdoš), Gavenda, Zavřel (72. Gilík)

(dus, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 12. kole.