Ani ve čtvrtém kole nedokázali zvítězit. Na trávníku nováčka soutěže prohráli 3:2. „Do utkání jsme vstoupili aktivně a měli jsme i šance, bohužel bez gólového efektu,“ litoval trenér Slezanů Václav Daněk. Ve 12. minutě dokonce Nuc pálil do tyče. Jenomže přišla 26. minuta. David Procházka kopal rohový kop, brankář Berkovec zaspal a míč skončil za jeho zády.

„Takovéto laciné branky nás sráží,“ zlobil se kouč Slezanů.

Pro druhý poločas udělal Václav Daněk dvě změny v sestavě. „Nabádal jsem hráče, že už nesmíme inkasovat, a že se určitě střelecky prosadíme, bohužel opak byl pravdou,“ rozhodil trenér rukama.

Po dvou minutách hry vyšla domácím druhá standardka a Vavroušek zvyšoval na 2:0 a když o pár minut později přidal třetí branku Jiří Procházka, hosté byli zralí na ručník.

„Domácí mohli své vedení ještě navýšit, naštěstí se jim to nepovedlo. Nás nakopla Hoškova branka, a když z penalty snížil Mareš na rozdíl jediného gólu, bylo z utkání drama. Nám už se bohužel vyrovnat nepodařilo,“ zakončil zklamaně Daněk.

Varnsdorf – Hlučín 3:2 (1:0)

Branky: 26. D. Procházka, 47. Varoušek, 60. J. Procházka – 71. Hošek, 86. Mareš.

Hlučín: Berkovec – Kindl, Ulma, Hajčík, Mareš – Nuc (46. Šupolík), Milutinovič (46. Mozol), Bogdaň, Bartošák – Hošek (80. Gulajev), Schulmeister. Trenér: Václav Daněk