Baník v sestavě s Milanem Barošem a čerstvou posilou Martinem Fillem vyhrála 2:1, když její vítězný gól vstřelil z penalty de Azevedo. Hlučín představil  Petra Ondrušíka, který se vrátil z Rakouska a také slovenského záložníka Patrika Lašuta, který je klubu na zkoušce.

FC Baník Ostrava – FC Hlučín 2:1 (1:1)
Branky: 36. Šašinka, 68. de Azevedo (penalta) - 17. Fojtík. Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler. Diváci: 1000

Ostrava: I. poločas: Bárta - Sus, Breda, Šindelář, Helešic - Fillo, Hrubý, Smékal, O. Šašinka - Macej, Baroš. II. poločas: Budinský - Pazdera, Psyché, Azackij, Granečný - Hlinka - Mičola, de Azevedo, Jakubov, Stáňa - J. Šašinka. Trenér: Radim Kučera
Hlučín: Kolenko – Štefek, Hudeczek, Heinik, Žižka, Massaniec – Ondrušík, Foltýn, Dostál, Fojtík – Kraut. II. poločas: Kodeš – Massaniec, Rychnovský, Heinik, Mac, Krejčí – Lašut, Fojtík (65. Sedláček), Štefek (80. Hudeczek, Ságner – Jančík.  Trenér: Radomír Korytář