Poslední zápas podzimu čekal na Slezanky na jihu Moravy, přesněji ve Studenci. Domácí celek si proti favoritovi vypracoval šanci v samém úvodu, gólmanka Krömrová ovšem střelu zneškodnila.

Po většinu zbývajícího času měly navrch hostující hráčky. Vytvořily si několik slibných příležitostí. Skóre se poprvé měnilo až ve 24. minutě, kdy dlouhý pas Piskunové našel Hlavenkovou, která míč elegantně zpracovala, zbavila se i domácí stoperky a střelou k tyči nedala brankářce šanci.

O deset minut později zahrával Hlučín rohový kop, míč se domácím zadačkám nepodařilo uklidit do bezpečí, ten se dostal k Hlavenkové, která z hranice pokutového území trefila šibenici. Do přestávky se hostujícím děvčatům podařilo zvýšit svůj náskok ještě na 3:0.

Po levé straně proklouzla Lucie Schwarzerová a její centr hlavou dostala za záda studenecké brankářky Křečková. Rovněž ve druhém poločasu Slezanky diktovaly tempo na trávníku a dalšími třemi góly upravily na konečných 0:6.

„Skvělý fotbalový trávník na hřišti Sokola Studenec dovolil našemu družstvu odehrát povedený zápas plný pěkných fotbalových akcí a získat šanci na jaře pokračovat v boji o první ligu,“ řekl k zápasu trenér Hlučína Oleg Feshchukov.

Studenec - 1.DFC Hlučín 0:6 (0:3)
Branky: 24. a 34. Hlavenková, 57. a 83. Blahová, 40. Křečková, 74. Mikolajská
Hlučín: Krömrová – Piskunova, Sýkorová (46. Šoborová), Blahová, Kaňová K., Schwarzerová L., Antalíková, Mikolajská, Káňová V., Hlavenková (65. Schwarzerová E.), Křečková