Slezanky na svém domovském trávníku v Hněvošicích hostily předposlední tým soutěže – Spartak Lubina. Od prvních minut bylo zřejmé, kdo je favoritem. Hlučín jasně na hřišti kraloval a v 5. minutě šel také do vedení. Centr Křečkové proměnila ve vedoucí branku Hlavenková a odstartovala tak střelecký koncert domácích.

Nejzkušenější hráčku Hlučína poté dvakrát napodobila Křečková. Nejprve v gól přetavila své sólo a na 3:0 zvyšovala hlavou po rohovém kopu. Na poločasových 4:0 upravila po centru Křečkové Stanjurová.

Ve druhém poločase pokračoval Hlučín ve své spanilé jízdě, přidal další čtyři branky a vyhrál 8:0, v tabulce pak přezimuje na vedoucí pozici.

1. DFC Hlučín - Spartak Lubina 8:0 (4:0)
Branky: Křečková 4, Hlavenková 2, Stanjurová, L. Schwarzerová
Hlučín: Blahová, K. Kaňová, V. Káňová, Krzikalová, Šoborová (75. Michálková), Hlavenková, Sýkorová (60. Marková), Antalíková (60. Mikolajská), L. Schwarzerová, Stanjurová (75. E. Schwarzerová), Křečková.