„Dá se říci, že po celé utkání jsme byli lepším týmem. Měli jsme řadu šancí a vyhráli zaslouženě,“ shrnul v kostce dění na trávníku hostující záložník Martin Sebrala. První branka byla z jeho dílny.

Ve 35. minutě narychlo rozehrál standardní situaci a míč do sítě poslal Smažík. „Domácí v závěru poločasu střelou pod břevno srovnali. Gól do šatny nás naštěstí nijak nepoznamenal a ve druhé půli se nám podařilo získat vedení znovu na svou stranu,“ řekl Sebrala.

O branku na 1:2 se postaral Marek Harazim. Téměř od lajny zahrával další standardku a míč zapadl přímo za záda brankáře. „Podařilo se nám odskočit za pár chvilek na dvoubrankový rozdíl. Marek Harazim poslal z trestňáku přímo do branky,“ popisoval Sebrala branku na 1:3.

Bruntál se vrátil do zápasu po chybě gólmana Lukoviče, jenž minul míč, a Zítka do prázdné branky snížil na rozdíl jediného gólu. Vyrovnání se ale domácí nedočkali. Na řadu totiž přišla další standardka Štěpánkovic a Poštulka upravil na konečných 2:4, gól byla ale připsán Sebralovi.

„Ne, ne já se míče nedotkl, spíše jsem mu uhnul,“ přiznal sportovně štěpánkovický záložník a dodal: „V závěru domácí hru otevřeli a my jsme mohli vyhrát i větším brankovým rozdílem, další šance ale zůstaly nevyužity,“ uzavřel pozápasový sumář Martin Sebrala.

Slavoj Bruntál - Štěpánkovice 2:4 (1:1)
Branky: Pánek, Zítka - M. Harasim 2, Poštulka, Smažík
Štěpánkovice: Lukovič – M. Benek, Heider, Kurka, Novák – V. Harazim (75. P. Benek), M. Harazim (80. Hrbáč), Smažík, Sebrala, Poštulka – Grygarčík (89. Kretek)