Úvod utkání se Jakartovicím opravdu povedl, když už po deseti minutách hry vedly 1:0 díky brance Hujíka, který využil chyby domácích obránců, jež si dávali přednost s vlastním brankářem, a nepokryli tak nebýhajícího střelce.

S další uplynulou desetiminutovkou přišel další gól Jakartovic a jeho střelcem byl opět Hujík, který využil dlouhého nákopu a ranou z voleje rozdíl ve skóre navýšil na 0:2. Jinak ale první poločas příliš fotbalové krásy nenabízel, a to především díky špatnému terénu, který komplikoval hru oběma týmům.

„Na první pohled nevypadalo hřiště zle, ale tráva byla opravdu hodně krátká a míč na ní divně uskakoval,“ popisoval stav hrací plochy trenér Jakartovic Zdeněk Knopp. V posledních deseti minutách prvního poločasu viděli fanoušci ještě dvě branky, když tu první vstřelil hostující Hořínek, který utekl po pravé straně obráncům a poté nekompromisně zakončil prudkou ranou.

V samém závěru poločasu dalo branku i Krásné Pole, které následně zvýšilo svou aktivitu a mírně přehrávalo svého soupeře, ale tento tlak ukončil hvizd rozhodčího. „Byl jsem s výsledkem spokojen, ale bylo nám všem jasné, že ještě není konec zápasu a že je to všechno o jednom kontaktním gólu,“ uvědomoval si Knopp.

Jeho tým ale začal i druhou půli velmi dobře. V 54. minutě už vedl 4:1, když Moc nahrával z pravé strany úplně volnému Satkemu. Tentýž hráč navíc v 80. minutě přidal i svou druhou branku, kdy se k němu s ohromnou dávkou štěstí dostal míč po standardní situaci a on jej pouze uklidil do branky 5:1.

„Bylo to první utkání po zimní přestávce, takže kluci ještě nebyli na tom úplně nejlepší technicky. Mne osobně nejvíce těší to, že jsme hráli zodpovědně,“ ukončil trenér Knopp.

Krásné Pole - Jakartovice 1:5 (1:3)
Branky: 27. Besta - 10., 21. Hujík, 35. Hořínek, 54., 80. Satke
Jakartovice: Janech – Petr, Kavan, Fiala, Hujík – Jančura (80. Kratochvíl), Grigar, Klimenko, Moc, Radek – Hořínek (46. Satke)

Petr Večeřa