První poločas byl hodně nezáživný a fanoušci, kteří přišli později, mohli litovat jen toho, že neviděli Znamenáčkovu velkou šanci, která však brankou neskončila. Na druhé straně byl nejvíce aktivní Žurek, který vyslal na Köhlera také jednu velmi nepříjemnou střelu, ale také bez gólového zápisu.

Druhý poločas už začal o mnoho lépe, a to když ve 47. minutě byla odpískána penalta proti brance Mokrých Lazců a hostující Redzina se přesnou ranou k tyči nemýlil – 0:1.

Fanoušci si přáli, aby toto byl začátek krásného fotbalu, ale pravda byla spíš taková, že po této brance mohli jít domů, jelikož už nic lepšího neviděli. Domácí se snažili hrozit ze standardních situací, ale jejich nepřesnost, špatný náběh a také brankář Köhler byli proti.

„Soupeř dal branku, a proto vyhrál. Má kvalitní tým a skvělého brankáře, ten neudělal snad jedinou chybu. Šilheřovice vyhrály zaslouženě, i když my jsme neměli k remíze daleko,“ řekl domácí stratég František Marec.

„V prvním poločase jsme byli lepší, v tom druhém už náš soupeř přidal na aktivitě a nakonec to bylo velmi vyrovnané utkání. My jsme dokázali vstřelit branku a můžeme se tak radovat ze tří bodů, které jsou velmi důležité,“ radoval se asistent trenéra Štěpán Kopia.

Mokré Lazce - Šilheřovice 0:1 (0:0)
Branky: 47. Petr Redzina

Mokré Lazce: Golinský – Rozhon, Holoubek, Ciminga, Čelůstka – Adamčík, Nesvadba (60. Muzička), Onderka (80. Kolcum), Garba – Žurek, Klekner
Šilheřovice: Köhler – Novák, Roman Redzina, Jakubec, Kulčár – Hrdina, Volný, Lasák, Petr Redzina (89. Frank) – Znamenáček, Haniš