Mokré Lazce – Vratimov 0:2 (0:1)

I přesto, že domácí vstoupili do utkání hodně vlažně, dokázali si vytvořit několik slibných gólových příležitostí, ale jak Žurek, tak také Kaspřík neměl přesnou mušku. Vratimovu se podařilo být stoprocentní, protože hned svou první šanci proměnil ve vedoucí branku.

Ve druhém poločase kopaly Mokré Lazce penaltu, ale ani při Rozhonovi nestálo štěstí. „První inkasovaná branka nás hodně položila, nevěřili jsme si a bylo to hodně špatné, škoda, že jsme neproměnili pokutový kop,“ litoval zaváhání zkušeného borce trenér František Marec.

Vratimov uzavřel brankový účet dne čtvrt hodiny před koncem, kdy využil rychlého brejku.

Branky: Hrdý, Klejnot
Mokré Lazce: Golinský – Hrubý, Rozhon, Čelůstka, Chmel (46. Klekner) – Garba, Holoubek, Adamčík, Kratochvíl (60. Muzička) – Žurek, Kaspřík

Ludgeřovice – Polanka 1:0 (0:0)

Fotbalisté Ludgeřovic zabrali a mají konečně tři body. Zápas s Polankou rozhodl bývalý hráč Poruby a Dolního Benešova Martin Fico.

„Celkově to byl vyrovnaný zápas. V první půli jsme byli o něco lepší my, v té druhé se to vyrovnalo. Vstřelili jsme branku a na soupeře jsme tlačili, ale Polanka hrozila jen ze standardních situací,“ ohlédl se za zápasem trenér Ludgeřovic Libor Fryč.

Branka: Fico
Ludgeřovice: Janoš – Fejerčák, Reiský, Fico, Gelnar – Beránek, Horák, Nagel, Bílek (68. Matýsek) – Gašparík, Kadlčík (80. Balgar)

Kobeřice – Slavkov 2:1 (1:0)

Toto utkání ukázalo, jak moc je důležité míti Hlavenku. Poprvé se tento muž předvedl jako skvělý zakončovatel uvnitř pokutového území, kde přetavil v gól kombinaci Bitomského s Harazimem. Podruhé už vzal Hlavenka všechno na sebe a potěšil diváky nádherně rozehraným přímým volným kopem, který se zatočil na bližší tyč, a dokonale tak zaskočil brankáře Slavkova, který mohl jen zatleskat.

„Bylo to pro nás velmi důležité utkání a kluci k tomu přistoupili velmi zodpovědně. Slavkov ukázal, že v I. B třídě neměl co dělat a že je skutečně velmi silný,“ pochválil svého soupeře lodivod domácích Pavel Harazim, jehož tým ve druhé půli ještě neproměnil penaltu.

„Domácí vyhráli zaslouženě. V prvním poločase jsme jim vůbec nestačili. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale na vyrovnání jsme neměli dost sil,“ řekl k zápasu slavkovský kouč Tomáš Onderka.

Branky: Hlavenka 2 – Kubín
Kobeřice: Stříbný – Jašek, Janík, Buchta, Daniel Stuchlík – Petr Stuchlík, Bitomský, Harazim, Boček (75. Černý) – Hlavenka (88. Hanzlík), Čujek (82. Komárek)
Slavkov: Machel – Bahr, Klement, Dušek, Obludník – Diettrich, Hruška, Hanák, Král (60. Cahel), Borunský (60. Kubín) - Malček

Štěpánkovice - Bohuslavice 1:1 (0:1)

Hosté by po tomto utkání mohli vyučovat o tom, jak nedávat branky. Celé utkání byly Bohuslavice lepší, ale přesto nedokázaly dát více než jednu branku, a toho nakonec nevýrazné Štěpánkovice využily a vzaly si velmi cenný bod.

„Remíza je šťastná, na rovinu říkám, že Bohuslavice byly lepší,“ přiznává trenér Radomír Prasek.

„Měli jsme šest, sedm vyložených šancí, ale ani jednu jsme neproměnili, druhý poločas byl pro nás zakletý a kluci se z té nervozity prostě nevymanili. Je to velká škoda, protože dnes jsme si zasloužili vyhrát,“ litoval bohuslavický kouč a zároveň záložník Tomáš Pohorelli.

Branky: 75. D. Benek – 25. Dihel
Štěpánkovice: Volný – Heider, Procházka (70. Patrik Benek), Tomáš Harazim, Michael Benek – Marek Harasim, Kurka, David Benek, Smažík – Sebrala, Grigarčík
Bohuslavice: Juchelka – Hrubý, Buchta, Kocián, Tomáš Štefek – Krupa, Sommer, Pohorelli, Heiduk (75. Jakub Štefek) – Dihel, Strýček

Krásné Pole - Velké Hoštice 2:2 (2:1)

Velkohoštičtí fotbalisté sahali v Krásném Poli po třech bodech. Krom dvou gólů měli i další šance, nakonec brali bod.

„Pro nás je to rozhodně ztráta dvou bodů, soupeř nás příliš neohrožoval, naopak my jsme měli dostatek šancí. Vstřelili jsme i další gól, ale ten nám nebyl uznán,“ řekl k zápasu hrající trenér Velkých Hoštic Aleš Rozsypal.

Branky: Vojtuš, Kozelský - Rozsypal, Špitalík
Velké Hoštice: Lefenda – Sokol, Tietz, Sicha, M. Pluschke – David, Rozsypal, Majer, Tietz (62. Čavera) – D. Pluschke, Špitalík (89. Moch)

Slavoj Bruntál - Šilheřovice 4:3 (1:0)
Branky: Pánek, Raab, Hapka, Hoffmann - Ničman, R. Redzina, Dziak

FC Bílovec - Bolatice 2:1 (1:0)
Branky: Dvořák, Malý - Balarin

Roman Brhel, Petr Večeřa, František Géla