Ve 20. minutě šel domácí Kubík do velmi ostrého souboje. Domácí si mysleli, že rozhodčí odpíská faul, ale ten udělil hostům výhodu a ti ji dokonale využili, jelikož Suché Lazce naprosto přestaly hrát a čekaly, kdy rozhodčí pískne do píšťalky, jenže mezitím už hosté slavili první gól, který poslali za záda naprosto šokovaného Klapoucha.

„Náš výkon rozhodně není na I.A třídu. Hráli jsme bez srdíčka, bez chutě vstřelit gól. Neustále jsme se na něco vymlouvali, buďto bylo hřiště moc kluzké, nebo rozhodčí špatně pískal atd…,“ shrnul smutně mizérii svého klubu trenér Szcur.

Z prvního poločasu stojí za zmínku jen jedna šance domácích, kterou měl Šlesinger, který se snažil po rohovém kopu uklidit míč do sítě, ale nepodařilo se mu to ani napotřetí, když domácí skvěle a obětavě bránili svůj náskok.

Druhý poločas byl naprosto stejný a domácí nejevili zájem něco s výsledkem udělat. Paradoxně ve druhém poločase dokázali skórovat, a to když se opět po rohovém kopu dostal k míči Kuba, který přehodil obránce a poslal dopředu osamoceného Havelku, který z rohu malého vápna křižnou střelou překonal gólmana.

Jenže to bylo ze strany domácích vše, dále už hrál jen jeden tým, a tím bylo Krásné Pole. Druhý gól hostí se zrodil z rohu, když domácí už asi potřetí zapomněli na hostujícího stopera a ten krásnou střelou z voleje navýšil skóre zápasu.

Třetí gól přidali hosté z brejku, když šli 3 na 2 a bránící obránce míč pouze srazil k dobíhajícímu záložníkovi a ten z hranice pokutového území vsítil další branku Krásného Pole.

Poslední gól utkání padl z penalty a krásně demonstruje nemohoucnost domácích v tomto utkání. Dva obránci Suchých Lazců si dávali navzájem přednost tak dlouho, až mezi ně vlétl hostující útočník a vykoledoval si pokutový kop, který hosté s přehledem proměnili a završili tak pro ně povedené utkání.

Suché Lazce - Krásné Pole 1:4 (0:1)
Branka Suchých Lazců: 51. Havelka
Suché Lazce: Klapouch – Macháček, Podešva, Havelka, Kuba – Kubík, Hečko (55. Dluhoš), Honěk, Januščák (42. Kalmus) – Pospíšek, Šlesinger

Petr Večeřa