Úvodní čtvrthodina patřila domácím, kteří do zápasu vstoupili s jasnou taktikou centrovaných míčů, které se snažili do pokutového území tlačit především z prostoru kolem lajn: „Měli v týmu tři velmi vysoké hráče a bylo jasné, že mají v plánu postavit hru právě na jejich přednostech, naštěstí Janetzký kraloval ve svém vzdušném prostoru a každou situaci perfektně jistil,“ chválil svého brankáře stěbořický stratég Jan Wollner.

V poli Chomýž příliš nekombinovala, to přenechala Stěbořickým, kteří se také nemohli dostat k vyloženější šanci. Největší šance zápasu přišla ve 44. minutě, kdy už byla asi většina hráčů Chomýže myšlenkou v kabině. Tomáš Dietrich utekl všem svým strážcům a poté, co na něj vystartoval i brankář, rozhodl se vyslat centr na nabíhajícího Jakuba Fiedlera.

Ten však trestuhodně podcenil celou situaci a před prázdnou brankou míč místo zpracování raději rovnou hlavičkoval na bránu, tuto sice trefil, ale pouze její rám, takže oslavy gólu se nakonec nekonaly.

Ve druhém poločase přidala Chomýž na obrátkách a do pokutového území Stěbořic vysílala více a více centrů, které však stále bezchybně chytal Janetzký, jenž patřil k nejlepším hráčům celého utkání. Utkání tak nakonec dospělo k bezgólové remíze, která možná nakonec více vyhovuje Stěbořicím, které si tak i nadále drží čtyřbodový náskok právě na tohoto soupeře.

„Určitě jsme dnes chtěli vyhrát, ale nedá se nic dělat, bod bereme všemi deseti, věděli jsme, že soupeř bude chtít zvítězit, a proto je bod velmi cenný. Hráči bojovali a ukázali ohromné nasazení, za což jim patří můj velký dík.

Se sestavou jsme museli také trochu improvizovat, ale nakonec to dobře dopadlo,“ liboval si vcelku spokojený trenér Jan Wollner.

Chomýž - Stěbořice 0:0
Stěbořice: Janetzký – Holubec, Krupa, Kokeš, Škobrtala – Martin Fiedler, Paleta (89. Hanslík), Osadník, Kokošek – Tomáš Dietrich, Jakub Fiedler

Petr Večeřa